žeby #vtip_zo_zivota ? 👏 👏 👏
Ani nie vtip ako realita 🙂
13. okt 2015
realita... môj prvý mobil bol ťažší ako tehla a nezmestil sa do menšej kabelky 😀
13. okt 2015
Tiež vravím že realita, mala som tu Nokiu 😀
13. okt 2015
presne tak..aspoň ale vydržali.
13. okt 2015
realita....milovala sp, tuto nokiu 🙂 teraz mam super tepefon, podla niektorych uz stary,dochodzcu,ale ja ho nevymenim. mam motorolu defi mini a ta mi uz spadla z 2 metrovej vysky na beton miloin krat, deti mi ju miluje hodili cez celu izbu...🙂 a prezil prezil pad do vody,.. 🙂
14. okt 2015
Nezmar. Lravidelne som si ho nechavala hadzat z okna z 2 poshodia,sem tam sa rozplestil na chodniku,stacilo poskladat a zdvihnut hovot 😂
16. okt 2015


no to ani nie vtip zo zivota ako pravda pravduca...mala som tu nokiu a myslim ze keby nabijem baterku este stale funguje...aj po tych rokoch ...tieto nove telefony nic nevydrzia...