ahojte kočky...neviete mi poradit ako skoro po porode mozem pouzivat poporodny pas?? ja mam konkretne tummy trimmer a ci s tym mate niektora skusenosti....dakujem🙂
mne po porode kazali stiahnut sa plienkou, a lahnut na brucho aby sa mi co najlepsie stahovala maternica....takze ak je to stahovaci pas, myslim, že mozes hned 🙂
22. jan 2011
aha, ja som hladala len po obchodoch a nikde som to nevedela zohnať...no net ma mudru nenapadol 🙂
23. jan 2011
ja si myslím, že je to v pohode...niekde som čítala, že na súkromných klinikách to davaju ženám hned po porode...a vraj po porode je to najlepšie a aj učinné. Ja si myslím, že je to o.k
23. jan 2011
A možem sa opytať kde si ho kupila?