Úvaha č.20
Som naozaj divná,keď zásadne odmietam,aby moje 7 ročné dieťa dostalo ako dar mobilný telefón?
Nie
Potom som divna aj ja 😉
Nie.. ale dnes ho majú oveľa menšie deti ..
Bude nás viac...
Nie si divna. 😉
Tak potom ak ja som divná 😉
U nás bola nutnosť malému dat mobil koli kontrole
Som divná. 😂 No tiež tak skoro mať nebudė.
Nie, nie ste divné!!!! Moja 8.rocna slečna síce mobil má, ale vôbec ho nevyužíva. Jedine načo jej mobil poslúži je keď si raz za 2 -3 mesiace pozrie niečo na YouTube, aj to max. 1 hod., pretože viac nedovolíme s mm. Takžem nie je väčšie je mobil zbytočná vec.
Ani môj nemá ani tablet, nie že by sme na to nemali ale určite sa bez toho zaobíde.
.... tablet si píše čo chce😂 ma byť že mobil je pre menšie deti úplne zbytočná vec
nie, nie si divna...dlho sme s tym bojovali, nakoniec v 10 rokoch som privolila
Nie si divná , súhlasím s tebou 👍
Ano bude zaostala ako ten moj o ktorom pisem na svojom blogu 😂
Nie ty, ale ten kto ho chce kupit. Co potom dietatu ked bude mat 10, 12,15,18? Televizor, auto?
mozno iba nejaky stary ciernobiely by som dala aby mohla zavolat ked bude niekde prec alebo vonku
@vierakuli presne na to aby som sa mohla dietatu duvolat mu staci taky obycajny aj teraz ich este predavaju bez wifi....moj mus ma staru nokiu uz roky a dotykovy nechce ani nahodou vraj na dovolanie mu staci
Nie si divna,nas ho dostal sice ako 7 rocny,ale sluzi mu na kontrolu,nakolko chodi zo skoly a do skoly sam.
Maly bude ma r 9 r dostal mobil pred rokom a tam je slahnuty nový v skrini jeho nezaujíma zahrá sa hru na tablete ale mobil nie kúpili sme mu gps hodiny to ma ako telefón a spokojnosť
Aj som divna