icon

Oplatí sa mi preniesť úver pri ponuke v mojej banke 1.29(5r fix) a v konkurencii 1%(4rfix) ? Splátka je u konkurencie menšia ale či tam nebudú nejaké háčiky skryté

avatar

Treba sa spytat v sucasnej banke aky je poplatok pri predcasnom splateni uveru...tj ak im uver splatite pred datumom 5r fixacie.

13. dec 2018
avatar

@mimachicha vraj žiadny

13. dec 2018
avatar

@mimachicha a ak by aj bol tak Prima banka to vraj platí

13. dec 2018
avatar

Neoplati, podmienka bude si zriadit aj osobny ucet + nejake sporenie. A ten 1 rok fixacie moze urobit vela, Boh vie ake budu uroky o par rokov.

13. dec 2018
avatar

Ťažko povedať, netreba sa pozerať len na výšku úroku, ale na jeden (starý) a druhý (nový) úver komplexne, so všetkými podmienkami, ktoré tam sú...

13. dec 2018
avatar

No záleží aká bude úroková sadzba po tom 4 roku lebo v prvom prípade máte fixovaný na 5r takze vždy bude vyššia sadzba ako na kratší čas. Takze teraz ťažko povedať či sa to oplatí. Plus nie sú tam aj poplatky navyše pri prechode?

13. dec 2018
avatar

@goofy
@gab1sol
@lucia262 ďakujem za názory . Pokuta tam momentálne nieje volali mi ponuku cez telefón

13. dec 2018
avatar

Pozor na Prima banku, maju tvrde podmienky ak sa meska so splatkou. Poriadne precitat male pismena ! Ja som k nim nesla a to mam urok 1,79. Mam zlu skusenost s prima bankou(cez manzela). Nikdy ani keby mi uver oni platili by som k nim nesla.

13. dec 2018