Ahojte, tie,ktoré ste sa stretli s boreliózou.. Dnes 24r. sestre Dr. diagnostikovala boreliózu.. Pred 12 dňami mala kliešťa, ktorého odstránila.. Pred včerom sa jej objavil červený kruh a bolesti nôh.. Dr. jej nasadila atb na 4 týždne, po 2 týždňoch má prísť na krv.. Myslíte, že keď bola zachytená v skorom/1 štádiu bude to bez následkov? Lebo keď čítam, čo všetko môže spôsobiť, tak som celkom vystrašená.. Ďakujem
Veľmi skoro to diagnostikovali, verím, že to bude v poriadku. Presne takto diagnostikovali aj môjmu synovi...bral antibiotika 3 týždne a je v poriadku. Je tomu už 15 rokov.