icon
avatar
lubka084
Správa bola zmenená    17. sep 2022    

Pár mojich kúskov

3
2
avatar

wau 😊 za tym je kopec roboty

17. sep 2022
avatar

@bambicka veru, tie hodiny už ani nerátam

17. sep 2022
avatar

och, ale ze vyzeraju mnamkovo. Sa neda len tak cez obrazovku hodit za krabicku? 😀 😀

17. sep 2022
avatar

Taaak ale pre toto aj na kraj sveta 🥰 vyzerajú famózne 👌

17. sep 2022
avatar

tie pistaciove vyzeraju super, ak to nie je tajomstvo, recept by nebol? Dakujem

17. sep 2022
avatar

Nemáš objednávky aj do Čadce? Hneď by som vyskúšala.....

17. sep 2022
avatar

No mňam 😊 sliny mi tečú až po kolená 🤤🤤🤤

18. sep 2022
avatar

Minule som sa tak zamyslela,ze ci sa cukrarky dokazu este v dnesnej dobe uzivit?Kedysi to bolo viac menej bezne,ze gazdinky co neradi vypekali kupili za krabicu na sviatky a mali pokoj.Ale pri dnesnych cenach potravin je to asi ine.Ked vidim aj v cukroske cenu za jeden kolacik.Ci?

18. sep 2022