och, ale ze vyzeraju mnamkovo. Sa neda len tak cez obrazovku hodit za krabicku? 😀 😀
17. sep 2022
Taaak ale pre toto aj na kraj sveta 🥰 vyzerajú famózne 👌
17. sep 2022
tie pistaciove vyzeraju super, ak to nie je tajomstvo, recept by nebol? Dakujem
17. sep 2022
Nemáš objednávky aj do Čadce? Hneď by som vyskúšala.....
17. sep 2022
No mňam 😊 sliny mi tečú až po kolená 🤤🤤🤤
18. sep 2022
Minule som sa tak zamyslela,ze ci sa cukrarky dokazu este v dnesnej dobe uzivit?Kedysi to bolo viac menej bezne,ze gazdinky co neradi vypekali kupili za krabicu na sviatky a mali pokoj.Ale pri dnesnych cenach potravin je to asi ine.Ked vidim aj v cukroske cenu za jeden kolacik.Ci?
18. sep 2022


wau 😊 za tym je kopec roboty