icon
1 / 1
avatar

to vyzera skvele 🙂

11. nov 2016
avatar
lubos
autor

@knajula aj to stojí za ten čas.

11. nov 2016
avatar

Ja by som ju uz aj jedla 😀😀👍👍

11. nov 2016
avatar

@lubos ja som nedavno robila cesto ale v pekarnicke na chlieb a tiez super..vyzera ako z pizzerie 🙂 musim skusit

11. nov 2016
avatar
lubos
autor

@knajula hej, pekárnička to spraví za Teba, no tento recept je trošku časovo náročnejší.

11. nov 2016
avatar
lubos
autor

@andreasorocinova tak šup šup, zajtra večer je hotová! Túto urobili deti v škole v rámci dielničiek v školskej kuchyni. Dodali sme iba cesto a suroviny.

11. nov 2016
avatar

@lubos prv musim ist na nakup 😀lebo nas asi vykradli nic z toho nemame doma 😀😀okrem vodya soli 😀

11. nov 2016
avatar

tak som si zapla odber videi na google+ super to je, tie tvoje recepty a take jednoduche, u nas varia vsetci-aj deti uz dospele a paradne

11. nov 2016
avatar
11. nov 2016
avatar
lubos
autor

@knajula super! Ak naučíš deti pripravovať si jedlo, budú samostatné do konca života... Hádam 😉

11. nov 2016
avatar

@lubos praveze muz chodi na zakalacky (amater) a syn s nim ako chvostik...najlepsi madarsky gulas jedine on vie..a to mi vyvolaval do pracem co tam ma a ako robit, robil 1.x a vysledok neskutocny..dcera je tiez experimentator.aj dalsia..muz chova aj pestuje, skoro vsetko svoje domace

11. nov 2016
avatar

@lubos ved ty si slovensky Jamie Olivier 🎂

11. nov 2016
avatar
lubos
autor

@knajula Ha!

11. nov 2016
avatar
lubos
autor

@knajula Klobúk dolu pred tou vašou gastronómiou!

11. nov 2016
avatar

@lubos dojdi 🙂

11. nov 2016
avatar

vyzerá výborne. musím vyskúšať.

12. nov 2016
avatar

Och pizza je moja slabost ,,vyzera supeer🙂

22. nov 2016
avatar

Mnaaaam na tento blog je tazke chodit 🙂 🙂 🙂 skoda ze taketo veci nrmozem pspat 😢

21. feb 2017
avatar

nemozem papat 🙂

21. feb 2017
avatar
Komentár bol odstránený
avatar

Veru to ani ja nemozem .. len obcas 😉

12. apr 2017