Ja by som ju uz aj jedla 😀😀👍👍
11. nov 2016
lubos
autor@andreasorocinova tak šup šup, zajtra večer je hotová! Túto urobili deti v škole v rámci dielničiek v školskej kuchyni. Dodali sme iba cesto a suroviny.
11. nov 2016
@lubos prv musim ist na nakup 😀lebo nas asi vykradli nic z toho nemame doma 😀😀okrem vodya soli 😀
11. nov 2016
tak som si zapla odber videi na google+ super to je, tie tvoje recepty a take jednoduche, u nas varia vsetci-aj deti uz dospele a paradne
11. nov 2016
11. nov 2016
11. nov 2016
vyzerá výborne. musím vyskúšať.
12. nov 2016
Och pizza je moja slabost ,,vyzera supeer🙂
22. nov 2016
Mnaaaam na tento blog je tazke chodit 🙂 🙂 🙂 skoda ze taketo veci nrmozem pspat 😢
21. feb 2017
nemozem papat 🙂
21. feb 2017
Veru to ani ja nemozem .. len obcas 😉
12. apr 2017


to vyzera skvele 🙂