Vôbec mi nevadí,že to máme všade ďaleko.Je mi jedno,že nikto k nám nevie trafiť.Bývať na konci dediny a byť obklopený lesom,lúkou a poliami,na ktorých sa pasie zver a do toho počuť v dialke prichádzajúci vlak je jednoducho raj.A práve pre tieto chvíle milujem miesto kde bývame a náš drobček tiež.Za tie jeho šťastné očká a úsmev to stojí 💕❤😘 a takto sme si dnes dobíjali baterky v lese pri zbere hríbikov 🌲🍁🍄🌞☁
Ja tiez! Je to kraasa! Mne napriklad toto strasne chyba!
29. sep 2015
lucianellamartin
autor@nasta55
@kattrin5 jej ďakujeme babuľky.Nemenila by som ale zase zazit zivot v meste akom byvas ty
@kattrin5 to je sen.To zavidime my tebe ☺

29. sep 2015

Zavidim v dobrom.