Krásne dievčatko
10. okt 2018
😍😍😍
10. okt 2018
Tá je rozkošná 😍
10. okt 2018
Krásna. Ofinku jej strihate vy? ČI kadernicka? Už som uvažovala že aj našej tak ostriham ale kto by to stále pristrihoval....
10. okt 2018
lucielovasova1985
autor@thalia0000 nie,my jej ofinku nestrihame,chodime skoro kazdy mesiac ku kadernicke...a ďakujeme 😊
10. okt 2018
Ona je proste uzasna 😍cukrik na spapanie ❤️😇
10. okt 2018
lucielovasova1985
autorĎakujem krásne ❤️
10. okt 2018
kocka😍 satky odkial prosim
10. okt 2018
lucielovasova1985
autor@liukaa z LIDLu 🙂
14. okt 2018

Naaadhernaaaa