icon
avatar

Naaadhernaaaa

10. okt 2018
avatar

Krásne dievčatko

10. okt 2018
avatar

😍😍😍

10. okt 2018
avatar

Tá je rozkošná 😍

10. okt 2018
avatar

Krásna. Ofinku jej strihate vy? ČI kadernicka? Už som uvažovala že aj našej tak ostriham ale kto by to stále pristrihoval....

10. okt 2018
avatar

@thalia0000 nie,my jej ofinku nestrihame,chodime skoro kazdy mesiac ku kadernicke...a ďakujeme 😊

10. okt 2018
avatar

Ona je proste uzasna 😍cukrik na spapanie ❤️😇

10. okt 2018
avatar

Ďakujem krásne ❤️

10. okt 2018
avatar

kocka😍 satky odkial prosim

10. okt 2018
avatar

@liukaa z LIDLu 🙂

14. okt 2018