Ako by to robil mm 😂
Predávajú také krytky v železiarstve 😉
to co robil prosim ta
Preboha, zabi ho.....to co spravil? Vezmi mu tu utahovacku a nikdy nedaj do ruky.....poradim jedine tie krytky ale neviem ci tu komodu este zachranis :(
Skus tie krytky pohladat v nabytkarstve albo tak, mozno budu mat lepky. Ale tak aspon ti drzia pokope uz, nie ako moje, kazdy mesiac podlepujeme tie koliky
Povedz, že to je teraz moderne 😍
Že sa to ešte nedostalo na sk do predajni ale vy to už máte 🤣
asi by som odsrobovala tie uchytky v strede a do vsetkych 4 dier na supliku by som dala tie pekne ozdobne uchytky... mala by si to take "ine" ale bol by to original 😀
Da sa kupit aj tapeta/nalepka ktira vyzera ako drevo, mozno trafis dobry odtien a potom uz len prelepis cely suplik a hotovo.....nic nebude vidiet
Skús pohľadať takéto lepky,, to je špeciálne pre zakrytie šroubov
V nábytkárskej predajni kde predávajú všetko na výrobu nábytku majú také maličké okrúhle nálepky vo farbe nábytku tam to kúpiš urcite
Pre pána Jána sa počúram asi....

No skúšali sme hocico už a stále odpadávali a asi to nevydržali jeho nervy haha kým som bola v robote to "opravil" 🤣🤣 poľská výroba no čo už
ja by som kupila tmel a pretmelila, teeeda pokial je taky odtien ale kedze tam je viac farieb, myslim si zeby to nemuselo moc vidiet
Tie lepky na zakrytie srobikov som videla aj v merkury markete




Skús JYSK alebo nejaké domáce potreby ... No ja by ho asi ...