icon

Od dnes 3 mesiace do Vianoc 😁 sa teším ako malé dieťa 😜 aj na tieto bláznivé posteľné obliečky 😊

avatar

Este 4 mesiace a konecne po nich...😁 Ja sa tesim na jar

24. sep 2022
avatar

Ja sa teším na tvoje fotky a samozrejme aj na Vianoce

24. sep 2022
avatar

Aj ja som sa vcera vytesovala😀

24. sep 2022
avatar

@amel perfektní sú 🥰

24. sep 2022
avatar

@lucindamax ze?Som ich tam nevedela nechat😁
Akurat smerujem na vianocny Villeroy.Ale ide so mnou chlop🤯😎

24. sep 2022
avatar

@amel tak potom posli foto svojich úlovkov, poteším sa s tebou 😉

24. sep 2022
avatar

Aj ja mam twke prkotinky. Buduci mesiac sa chystam do tedi,kik a podobne 🥰🥰

24. sep 2022
avatar

@amel idete do pandorfu? No tak snáď to muž prežije, vezmi ho potom na dobru kávu, teda ak bude ešte za čo 😜

24. sep 2022
avatar

Pekne sú ale ja takéto veci ako obliečky vianočné kôli 2 týždne nedávam stačí mi stromček pot rušiť a nálepky z okien davat

24. sep 2022
avatar

@lucindamax jo,uz to prezil,ale krotila som sa😁
Ale zatial maju vonku len riad bez deko.

24. sep 2022
avatar

@slavomira236 tak ja používam vianočné a zimné prádlo už od októbra, veď vianoce nie sú len 2 týždňe, aspoň u nás 😁

24. sep 2022
avatar

@amel odkiaaaal je tato nadhera?

24. sep 2022
avatar

@veverickav z BellaTavola

24. sep 2022
avatar
Autor komentár zmazal
avatar

Teším sa na Viancoe

24. sep 2022
avatar

Tak baby,nechcela som drazdit hada bosou nohou,terine som odolala🙈

24. sep 2022
avatar

Tie obliečky sa mi farebné páčia, ale trošku ma tam Rusi ten slon a labuť??? Nepridu mi moc vianočni 🤷

24. sep 2022