Ja sa teším na tvoje fotky a samozrejme aj na Vianoce
Aj ja som sa vcera vytesovala😀
@amel perfektní sú 🥰
@lucindamax ze?Som ich tam nevedela nechat😁
Akurat smerujem na vianocny Villeroy.Ale ide so mnou chlop🤯😎
Aj ja mam twke prkotinky. Buduci mesiac sa chystam do tedi,kik a podobne 🥰🥰
@amel idete do pandorfu? No tak snáď to muž prežije, vezmi ho potom na dobru kávu, teda ak bude ešte za čo 😜
Pekne sú ale ja takéto veci ako obliečky vianočné kôli 2 týždne nedávam stačí mi stromček pot rušiť a nálepky z okien davat
@lucindamax jo,uz to prezil,ale krotila som sa😁
Ale zatial maju vonku len riad bez deko.
@slavomira236 tak ja používam vianočné a zimné prádlo už od októbra, veď vianoce nie sú len 2 týždňe, aspoň u nás 😁
@amel odkiaaaal je tato nadhera?
@veverickav z BellaTavola
Teším sa na Viancoe
Tak baby,nechcela som drazdit hada bosou nohou,terine som odolala🙈
Tie obliečky sa mi farebné páčia, ale trošku ma tam Rusi ten slon a labuť??? Nepridu mi moc vianočni 🤷





Este 4 mesiace a konecne po nich...😁 Ja sa tesim na jar