icon

Po 4 deti kach.. Môže byť

avatar

Aj ja chceeem.

13. okt 2018
avatar

4 detičky :🙂))???

13. okt 2018
avatar

@lucinka1104 2 mi uplne stacia. Keby som mala 4 deti, moje prsia by uz boli zrejme niekde medzi kolenami a pupkom 🙂)

13. okt 2018
avatar

Klobúk dolu už len za tie 4 detičky a nie este za super postavu a vzhľad👍😉

13. okt 2018
avatar

@kikanik to je podprdou moja 🙂

13. okt 2018
avatar

Véd skoro 10 rokov dojčím

13. okt 2018
avatar

@lenkamodrykonik ďakujem pekne

13. okt 2018
avatar

Ja som si myslela, ze si si po 4 detoch dala spravit prsia 😀 😀

13. okt 2018
avatar

Kto ma dobry metabolizmus moze mat aj 10 deti a bude ako palička.Zavidim takym zenam😊ale vzdy sa da schudnut ked sa chve

13. okt 2018
avatar

No ja nemám práve býva mi strašne často zle musím jest viac krát po malo a dosť sa na mája okolo domu s deťmi vkuse riadim :🙂) ja som robila atletiku aj za to

13. okt 2018
avatar

Co to mas za podprdu? Alebo skor odkial? Taku presne zhanam.

15. dec 2018
avatar

to je tielko vyhrnute 🙂

15. dec 2018
avatar

ale podrdy nakupujem v HM cez net

15. dec 2018
avatar

@lucinka1104 jeziiiis, to som si nevsimla. 😂 idem pozriet, dakujem.

15. dec 2018