Dobrý deň, chcem sa opýtať nemá niekto skúsenosť s vykupom áut okrem aaa ? Nejakú skúsenosť a recenziu ,chceme sa zbaviť nášho auta a nechcem čakať kým nájdeme kupcu ale rýchlo sa ho zbaviť a nečakať diky
Skuste sa obratit na hociktorý bazar vo vasom okoli, alebo aj viacere.. tam je asi najvacsia moznost, ze vam auto hned vykupia, aj ked treba ratat s tym, ze aj cenu si urcia taku, aka im bude vyhovovat.
Pridám inzerát na Bazoši alebo autobazár eu, keď budete najlacnejší auto je predané ihneď, u nás to roky takto fungovalo do dvoch dní auto fuč
my tiez vzdy predavame cez autobazár eu. V aaa maju schvalne taku strategiu, ze Ta tam drzia cely den, aby si stratil trpezlivost a suhlasil s ich cenou.
tu sme predali tento rok http://www.kupujeme-auta.sk/
Ja som auto dala v Nr do Autopall...staré zobrali ako akontaciu a novšie som doplatila na leasing...bola som spokojná a nemala som starosti ani z predajom,ani s prepisom novšieho...všetko riešili oni.
My sme v januari predali do AAA. Najprv bol technik auto u nas pozriet a vyskusat. Po tyzdni prisli po auto a za dva dni sme mali peniaze na ucte.
My sme predavali cez bazos, za 30min volali z aaa ze oni kupia, ok. Prisla som tam aj s hrubou knihou, skusali vselico , po 3hod som sa dvihla ze odchadzam 🤣do 30min bola zmluva aj cena aku som cakala (-500ako na inzerate ale s tym som ratala uz ked som davala na bazos)
prvý krát ok .. dávali sme tam Dustera kt. sme predtým nemali z aaa auto toho vzali za super cenu.. proces bol dlhý manžel tam strávil celý deň, pred rokom sme tam chceli predať Seat kt sme tam kupili a nevzali ho 😀 ze nie je OK...