icon

Dobrý deň, chcem sa spýtať kto má zabezpečiť nákup potravín v školskej jedálni vedúca či kuchár ďakujem za odpovede.

avatar

Ved veduca musi rozplanovat jedalny listok aj mnozstva veci, co treba kupit, musi vsetko sediet, co je v sklade, tie nove polozky pridat do skladu, co sa minie zase poznacit, musi jej toto skladove hospodarstvo na konci mesiaca sediet... Moja mama kedysi robila veducu, ale to je uz 25+ rokov, vtedy po nakup do obchodu zvykli chodit kucharky, teraz si myslim, ze sa asi skor dovazaju do jedalni nakupy cez nejake nakupne firmy, ci nie je to tak? Napriklad u nas som jakteziv nevidela niekoho zo skoly v obchodoch.

Dnes o 07:05
avatar

Vybrať dodávateľa, uzavrieť rámcovú zmluvu, urobiť objednávku, alebo fyzicky prebrať objednaný a dovezený tovar a zapísať na sklad?

Dnes o 07:05
avatar

Vedúca to robí

Dnes o 07:09
avatar

Veduca objedna tovar podla nou naplanovaneho jedalneho listka, kucharky prevezmu tovar, ktory pride do skoly.

Dnes o 07:16
avatar

Jasné, že vedúca čo má kuchár s tým? Ten má navariť

Dnes o 07:40