icon

Zdravím ...prosim Vas nemáte niekto taketo drezy ...aké sú na udržbu ? Ďakujem za odpovede

avatar

Mam ten prvy,svetlo hnexy a je super
Udrzba bez problemov

10. máj 2026
avatar
10. máj 2026
avatar

Ja mám taký 10 rokov a je ako nový, nijak sa oň nestarám

10. máj 2026
avatar

Oveľa lepšie ako nerez

10. máj 2026
avatar

Mám 16 rokov čierny a nemenila by som

11. máj 2026
avatar
11. máj 2026
avatar

Nikdy viac. Este aby som drez pravidelne olejovala, no urcite

11. máj 2026