Baby prosim vas tie co peciete chclebik doma z drozdia .dajte mi recept prosim .a da sa zmiesat spaldova muka s obyc.hladkou extra special .dakujem
lulu19
autorDas recept prosim ta
3. máj 2017
lulu19
autorSuper krasny
3. máj 2017
https://varecha.pravda.sk/recepty/jednoduchy-sr...
Srvatku mozete nahradit mliekom s vodou
3. máj 2017
https://dobruchut.azet.sk/recept/29242/fotorece... tento je vyborny . Samozrejme, muky mozes miesat 😉
3. máj 2017
Jasne, ze mozes miesat. Ale radsej daj miesto obycajnej hladkej T650-ku, ta sa sprava lepsie v chlebe.
3. máj 2017

Ja robim irsky chlieb a je super, nie je sice s drozdim, ale sodou bikarbonou