icon

Raz za rok si dávam robiť nechty, prvýkrát po asi 12 rokoch mam takéto dlhé 😃

avatar

Krasne elegantne nechytili😉👍🌷

3. júl 2023
avatar

Krasne

4. júl 2023
avatar

Krasne😊

4. júl 2023
avatar

A prečo iba raz za rok? Veď je to také pekné, ženská ruka s upravenými nechtami je super. Máš ich veľmi pekné a navyše máš peknú obrúčku 🙂

4. júl 2023
avatar

@ysseba pretože mi dlhé nechty vadia pri práci. A ani nemôžem mať v praci výrazný lak na nechty. Manikúru si robím doma ale do salónu chodím fakt 1-2x za rok a aj to len na gel lak

4. júl 2023