maly rozdiel, krasna aj tak aj tak 🙂
4. jún 2014
No niektore su krasne aj hned po ranu. Blahozelam 🙂
4. jún 2014
Pekna,ale nechapem preco niektore filtruju fotky...
4. jún 2014
Super veľmi pekná čistá pleť 😉
4. jún 2014
m1chaelka
autorBaby dakujem kozmetika nieje mary kay 🙂
4. jún 2014
tot je krasna zena. prirodzene krasna.
5. jún 2014
Krasna aj bez makeupu🙂
5. jún 2014
m1chaelka
autorSte zlaté ďakujem krásne keby nemám pehy to je to prečo si dávam make-up
6. jún 2014
m1chaelka
autorTy si neskutocne zlata dakujem ti krasne za tvoje slova <3
7. jún 2014
m1chaelka
autorno lebo ja sa nemalujem nijak extra ale ten make up musi byt u mna 🙂 no neviem ci by ma prijali ale poviem ti taku pracicku si viem predstavit 🙂
7. jún 2014

kozmetika mary kay,ze?