Príspevky pre registrovaných používateľov sa ti nezobrazujú.
  zuzka0902
  1. júl 2019    Čítané 350x

  Testovanie podložky Lalalu pre detičky

  V prvom rade som veľmi vďačná za to, že sme dostali tú možnosť testovať podložku na hranie pre deti Lalalu premium. Keďže máme takmer 7-ročného neposedného šintra a teraz 3 a pol-mesačnú babuľku, určite nám veľmi poslúži do budúcnosti. Budem sa snažiť ju zhodnotiť najlepšie, ako viem, mojím laickým okom, ako to vidím ja.

  Začnem asi tým, ako podložka vyzerá. Je obojstranná, jedna strana je šedá s bielymi hviezdičkami, druhá strana biela so šedými vzormi.Je vyrobená z kvalitného PVC materiálu, no ihneď po rozbalení ma zaujal gumenný zápach, ktorý ale na druhý deň už nebolo cítiť. Rozmery podložky sú 185×140×1,2cm. Je mäkká, protišmyková, má zaoblené hrany, takže ponúka deťom komfort pri hraní a blaznení na nej. 

  Ďalšie veľké plus je, že je nekrčivá, prišla nám zrolovaná a veľmi rýchlo po rozbalení sa narovnala. Hneď prvý deň sme začali s testovaním. Našej malinkej Zuzke sa tam okamžite zapáčilo. Ležala na chrbátiku, vrtela sa, vykrikovala a usmievala sa na maminku. Na brušku zdvíhala hlavičku, všetko okolo sledovala a aj hviezdičky pozorovala. 

  Aj veľký braček Maťko sa podložke náramne potešil. Krčil ju, zakrýval sa s ňou, válal sa po nej, hral sa s autíčkami, hádzal ich a iné vymýšľance na nej robil. Mama sa za hlavu chytala, no hlavne, že bolo dieťa spokojné. Podložka to ustála na 1*.

  Počas testovania k nám prišla na návštevu aj neterka Natálka. S bratrancom sedeli, hrali sa, váľali, neterka aj spadla, no nebuchla sa, lebo podložka je príjemná, mäkká, teplá, proste vhodná aj pre nezbedné batoľatá. Ďalšie plus u mňa je aj s čistením podložky, keďže deti papali brumíkov, omrvinky a džem boli všade, stačilo zobrať vysávač, omrvinky povysávať, džem utrieť s vlhčenými vreckovkami a podložka bola zase, ako nová.

  No a ďalšia vec, čo sa mi na podložke páči, že sa dá jednoducho zrolovať a preniesť hocikam, či už do prírody, k vode, alebo hocikde, kde s autom zastavíte, podložku vytiahnete a môžte lebediť spolu s deťmi. My ju používame najčastejšie v týchto teplých dňoch na dvore v chládku, alebo pri bazéne, s čím je spojená aj posledná vec, s ktorou som nadmieru spokojná, že má 100 % vodoodolnosť, čiže keď si ideme namočiť nôžky s našou malou Zuzkou a zamočíme náhodou podložku, buď ju len utriem suchou handrou, alebo nechám samovoľne uschúť.

  Kto si dal tú námahu, prečítať to celé, blížime sa k záveru možno pre niekoho nudnej recenzie a aby ste si nemysleli, že ju len vychvaľujem zato, že sme ju dostali zadarmo, vôbec to tak nie je. Vážne sa nám dosť páči vo všetkom, no jedno, dosť podstatné  negatívum vidím v cene podložky, ktorá je 129 €. Na môj vkus je extra predražená, pre väčšinu mamičiek na materskej je nereálne dať toľko za podložku na hranie, čiže určite by som si ju nemohla dovoliť ani ja.

  Dúfam, že som niekomu pomohla v rozhodovaní, či si ju zaobstarať alebo nie, snažila som sa čo najreálnejšie opísať, ako sme ju stihli za tieto 2 týždne otestovať my.

  zuzka0902
  7. sep 2017    Čítané 574x

  Testovanie produktov trend IT UP

  Ako väčšina žien, ani ja niesom výnimkou, baví ma líčenie a všetko s tým spojené. Teší ma, že som dostala možnosť od Modrého koníka otestovať výrobky kozmetickej značky trend IT UP. Nájdete ju výlučne v dm drogériách. Pár výrobkov tejto značky mám už doma, ktoré mi sadli a som s nimi spokojná.

  Na testovanie nám prišli tieto výrobky: Velvet sense rúž na pery, Camou 2v1 make-up & korektor, face kontúrovaciu sadu, metalickú kajalovú ceruzku na oči, multiplying eyettention maskaru, the nudes paletku očných tieňov a double volume & shine lak na nechty.

  Velvet sense rúž na pery

  Hneď ako mi prišiel balíček,  na prvú vec, na ktorú som siahla, bol rúž. Milujem rúže a odtieň tohto ma okamžite zaujal. Krásna, sýta, ružová až mauve farba, ako stvorená pre mňa. Po prvej skúške na ruke som usúdila, že konzistencia je krémová, príjemne sa rozotieral, no, keď som pošúchala po ňom, úplne celý sa zotrel. Na perách bol fakt krásny, to je veľké plus. Pitie mi vydržal, no, keď som sa najedla, zostali po ňom len jemné kontúry.Výdrž je slabá, no aj tak som si ho od začiatku testovania veľmi obľúbila a používam ho každý deň. Aj keď ho musím často opravovať, nevadí mi to, predsa za tú krásnu farbu to stojí.

  Camou 2 v 1 make-up & korektor 

  Makeup som dostala v odtieni 020, je to makeup a korektor v 1. Odtieň mi sadol na prekvapenie super, lebo na prvý pohľad sa mi zdal bledý. Má tekutú konzistenciu, dobre sa nanáša na pleť, má stredné až vyššie krytie, čo mne osobne vyhovuje na moju problematickú pleť. Neoxiduje, nezalieza do vrások, s transparentným púdrom mi vydrží aj celý deň. Pleť sa mi absolútne neleskne a nemusím sa ani viackrát prepúdrovávať. Používam ho denne a som s ním nadmieru spokojná. Vsetkými 10 odporúčam.

  Face kontúrovacia sada

  Tak v prvom rade by som ju nenazvala kontúrovacou paletou, ale paletou rozjasňovačov, keďže 2 z 3 odtieňov je dosť lesklých, skôr na rozjasnenie tváre. S nimi by sa kontúrovalo veľmi ťažko, ak ovšem by sme nechceli vypadať ako disco gule. Tretí odtieň je takej teplej, bronzovej farby s jemnými trblietkami, celkom fajn na letné líčenie opálenej tváre. Vcelku túto paletku hodnotím pozitívne, páči sa mi výsledný efekt po nalíčení. Na denné, nude líčenie ako stvorené.

  Metalická kajalová ceruzka na oči 

  Toto je už jeden z tých slabších produktov, farba síce krásna zlatisto bronzová, no to je asi aj všetko, lebo na očiach neurobí žiadnu slávu. Strašne ťažko sa s ňou líči, je veľmi tvrdá a vo výslednom efekte je slabo viditeľná. Takže moc neodporúčam, dajú sa nájsť aj o dosť lepšie približne v rovnakej cenovej kategórii.

  Multiplying Eyettention maskara

  Pre mňa asi najhorší produkt z testovania je táto špirála. Kefka špirály je ohnutá, štetinková. Ja mám veľmi maličké, nadol smerujúce mihalnice, na ktoré nie je vôbec vhodná. Snažiť sa ich vytočiť bol boj. Čím som ich viac vytáčala, tým boli viac polepené. Výsledný efekt - slabo vytočené, škaredé, polepené mihalnice. Plus, po nejakom čase ešte viac klesli. Za mňa, pre dámy s podobnými mihalnicami, vôbec neodporúčam.

  The nudes paletka očných tieňov

   

  Na očné tiene som sa veľmi tešila. Baví ma líčenie, tieňovanie očí, no táto paletka ma vôbec nenadchla. Už na swatche na ruke som musela po tieňoch viackrát prechádzať aby boli intenzívnejšie .Keď som sa pustila do líčenia očí, bol to strach a hrôza. Strašne sa prášili, rozmazávali a čím som viac blendila, tým sa mi viac strácali. Takže takú intenzitu, akú som chcela, sa mi nepodarilo docieliť. Testovala som bez podkladu pod očné tiene, možno ak by som nabudúce podhľad použila, boli by intenzívnejšie na očiach. Pre nenáročné žienky, na jemnejšie, denné líčenie môže byť postačujúca. Prirovnala by som ju k ostatným drogérkovým paletkám aké má napr. Essence, Maybelline.

  Double Volume & Shine lak na nechty

  Ďalšia krásna farba do zbierky, ladí s rúžom z tohto testovania produktov. Krásna ružová mauve farba. Nie som odborníčka na laky, momentálne žiadne nepoužívam, keďže mám nechty krátke, zničené ale otestovala som ho aj tak. Konzistencia hustá, dobre roztierateľná, na sýty odtieň mi stačila aj jedna vrstva. Z výdržou to je už o čosi horšie. Keďže pracujem v oblasti gastronómie, namočeniu rúk sa nevyhnem. Už po prvej smene sa mi začal odlupovať, mala som ho škaredý. Na druhý deň šiel dole. Žiadna sláva tento lak, jedine ten krásny odtieň ho zachraňuje.

  Dúfam, že niekomu pomôže táto recenzia v rozhodnutí, či kúpiť tieto výrobky alebo nie. Snažila som sa to zhodnotiť najlepšie, ako som to vedela. Nie som žiadna spisovateľka ani nič podobné, môj prvý článok som napísala ako som vedela.

  S pozdravom,

  mamina Zuzka 🙂