macamliecna
autor@brulinka super...napiste
19. nov 2018
ahoj tak som sa pytala stanicnych sestier, nase detske oddelenie nepotrebuje nic taketo materialne konkretne ale dakujeme pekne za ochotu a snahu, kiez by to tak bolo vsade ze maju vsetkeho dostatok...ale dakujeme😉
26. nov 2018

ahoj, viem sa opytat v PO na detskom oddel. ..