icon
1 / 1
avatar

ahoj, viem sa opytat v PO na detskom oddel. ..

18. nov 2018
avatar

@brulinka super...napiste

19. nov 2018
avatar

ahoj tak som sa pytala stanicnych sestier, nase detske oddelenie nepotrebuje nic taketo materialne konkretne ale dakujeme pekne za ochotu a snahu, kiez by to tak bolo vsade ze maju vsetkeho dostatok...ale dakujeme😉

26. nov 2018