Dobry vecer, nie je tu niekto kto pracuje na detskom alebo na porodnici? Chcela som sa opytat, ci nemate zoznam, co by oddelenia potrebovali ako su flasky, cumliky, latkove plienky, oblecenie, hracky...mozete napisat aj IP Chceme oslovit takto viacere nemocnice z roznych miest a pomoct doplnit potrebne veci, pretoze je vela mamiciek, co ma nadbytok tychto veci a niekde by urcite pomohli.dakujem
macamliecna
autor@brulinka super...napiste
19. nov 2018
ahoj tak som sa pytala stanicnych sestier, nase detske oddelenie nepotrebuje nic taketo materialne konkretne ale dakujeme pekne za ochotu a snahu, kiez by to tak bolo vsade ze maju vsetkeho dostatok...ale dakujeme😉
26. nov 2018

ahoj, viem sa opytat v PO na detskom oddel. ..