kto chce depku? 😀
http://www.jango.com/music/Damien+Rice
*Moby 😀
@10zabka mne to nejde prehrat ☹ tu je vela veci kodovanych ☹ ja zboznujem gitarovky,tak som si to pustila na jango-vyborny program na hudbu a po 10 pesnicke depka jak hrom 🙂
ach... to je škoda... ja jeho "depresívnu" muziku milujem 🙂... kde vlastne momentálne si?
@10zabka stale Berlin..od mobyho zboznujem https://www.youtube.com/watch?v=atyvdC15HFA
tá je krásne lyrická... a tá nádherná cesta vlakom 🙂... ďakujem 🙂
@10zabka aj ja dakujem 🙂
@10zabka mne pripomina nase kopce v hmle za rana 🙂
myslíš v Nemecku či na Slovensku? Mne tie slovenské... vlani som bola v GB a tie kopce mi veru chýbali... a vlastne aj ten sneh 🙂
@10zabka myslim nase v PB 🙂 berlin ma len jeden kopec spraveny umelo z navozenych sutin stareho berlina po druhej svetovej ☹
v Berlíne som bola len na jazykovom pobyte ako dieťa a veľa si z neho nepamätám 🙂... ostávate tam žiť? Asi blbá otázka, že...
@10zabka radi by sme, no vsak koncom roka uz odchadzame..
späť na Slovensko? Či opäť niekam inam? 😉 By som sa zabalila ako spolubatožina 🙂... aj s detvákmi by som pomohla, pracovala som s nimi takmer celý život 🙂
@10zabka mali sme ist do prahy zase,ale ja nechcem uz,tak zatial na sr....casom ktovie 🙂 mozno kupime ten dom na kolesach :D vraj v kanade rozdavaju podu 🙂
wau... to by bolo super! Len čo s detvákmi? 😉... ale myšlienka úžasná... mať tam dom na kolesách a môcť cestovať... nuž, musím z ríše snov späť na zem 😉
@10zabka vsetko sa da len treba chciet a niest obete-moze to byt narocnejsie,ale zase kto nerobi zmeny-neciti zivot 😀
júj... len niekedy sa cez mŕtvoly nedá 😀... ale si mojím svetlým príkladom 😉
@10zabka 😀 ja si hovorim,ze aspon precvicim anglictinu 😀
ja by som skôr potrebovala precvičiť tú nemčinu 😀
@10zabka nemecko by sa ti pacilo...priroda vsade krasna, cista,dostupna,organizovana...sa mozeme len ucit
verím, že áno, hoci sa hovorí že Nemci sú suchí a studení... ja som skôr horkokrvná, mne by mentalitou skôr vyhovovali Taliani alebo Španieli 🙂... a páčila by sa mi aj Kanada s domčekom na kolesách 🙂
@10zabka ja som bola dole v bavorsku 2 roky kde boli pravi nemci a boli velmi mili a teraz som v berline,kde su vsetky narodnosti sveta a je to super-kto je pravy nemec nezistim,ale s nikym tu nieje problem 🙂
nuž, to je kus iná metropola ako BA 🙂... zažila som to v Londýne... takmer viac som sa dohodla po slovensky či rusky ako anglicky... ešte aj domáca, kde som bývala bola z Libanonu 🙂... len jej manžel bol pravý, rodený Londýnčan a je fakt, že boli ako oheň a voda 🙂

hmmm... náhodou 🙂... poznám aj depresívnejšie, Mobo: https://www.youtube.com/watch?v=o1Xsj9-3Pvo