icon
avatar
magdalena205
Správa bola zmenená    Dnes o 17:16    

Prosím , viete mi poradiť , čím zalepiť tú odlepenú tkaninu z vnútornej vložky ? Za každú radu budem vďačná 😉

avatar

Ja som deťom lepila obojstrannou páskou

Dnes o 17:36
avatar

Lepidlo na textil? 🤷🏼‍♀️

Dnes o 17:42