Prosím , viete mi poradiť , čím zalepiť tú odlepenú tkaninu z vnútornej vložky ? Za každú radu budem vďačná 😉
Ja som deťom lepila obojstrannou páskou
Lepidlo na textil? 🤷🏼♀️
Ja som deťom lepila obojstrannou páskou