icon

Naša bezlepková VEĽKÁ NOC❤️
#celiakiasmagdalenou #bezlepku

4 1
1 3
2
1
avatar

Krásna prezentácia 👏 a určite aj veľmi chutné!

14. apr 2025
avatar
maggie5
autor

@oceanahory ďakujem krásne ❤️❤️❤️

14. apr 2025
avatar

Tak to bude určite chutná Veľká noc, ak sa môžem spýtať, z čoho sa skladá ten prvý koláčik ?

14. apr 2025
avatar

Všetko vyzerá úžasne,ale nie je to dáko skoro? 🤔😀

14. apr 2025
avatar
maggie5
autor

@fadama mám taký blog na sociálnych sieťach, venujem sa bezlepkovému pečeniu, zbieram recepty, skúšam, veľakrát konvertujem z lepkových na bezlepkové, mením ingrediencie, potom pripravím a zdieľam pre ostatných bezlepkáčov. Takže vždy musím robiť v predstihu, aby mali recepty pre inšpiráciu, keď začnú napr.teraz veľkonočne piecť 🙂

14. apr 2025
avatar
maggie5
autor

@timka6 ☺️ Medové rezy, vanilkový krém, višňový džem.

14. apr 2025
avatar
maggie5
autor

@fadama a ďakujem 🙂

14. apr 2025
avatar

@maggie5 aha, ide ti to super, nech sa darí.🤗
A len tak mimo, nie si náhodou z lc?

15. apr 2025
avatar
maggie5
autor

@fadama ďakujem ☺️ Som z Turca, z dedinky blízko Martina.

15. apr 2025
avatar
15. apr 2025