Stále mi to vypisuje: PORUCHA NIE JE VO VASOM PRIJIMACI.... už mi to ide na nervy.... Čo stým stále robia.... ach jaj!
majka64
autor🙂 ale poslednom čase to stále blbne... neviem čo stým stále robia
10. jan 2011
@majka64 ved by sme uz boli prepite z tej kavy keby sme si maly za kazdym dat kavu.🙂
10. jan 2011
@dadulka271 😀😀😀
10. jan 2011
Daj si kafíčko a skús to o chvíľu 🙂 🙂 nie si sama 🙂