icon

Až ma zamrzelo keď som tu na MK Bazariku oslovila jednu pani a ako som už zviknutá zatikala som jej ona a poprosila a olepšiu fotku no to som netušila že na inzerát som reagovala aj na Bazoš.sk keby ste videli ako mi vynadala do nevychovanich primitivnych a hlupich zato že som pani nevykala smutné na tom je že je o rok odo mna starsia..... Ps: prepacte ak su v texte chyby nemam brile :/

avatar

Nuž, ako sa vraví: ...chleba dáš, ale rozumu nie...🙂

21. aug 2016
avatar

Veď tu sme si "vekom" seberovna teda ,že si tu tykame,ved je to niekde aj tu pisane,aj kedby som ako chcela danú vec dovi-dopo,😉😉😉

21. aug 2016
avatar

Nech sa nepokaka 😊

21. aug 2016
avatar

Pani si potrpí ☺

21. aug 2016
avatar

@timikaj1 Potom som už aj ja bola drzá
@digehe ved to s každou si tykám a potom príde nejaka ,,Dáma'' a hrá sa na veľa
@madamebutterfly to isté mi povedal priateľ že je o trosku starsia ta robi zo seba pani
@liveka ona je Dama 🙂

21. aug 2016
avatar

To ze si vyzaduje od kazdeho vykanie z nej damu nespravi 😉 hovado ostana hovadom 😂 nech sa vrati do stajne

21. aug 2016
avatar

@candii 🙂 najviac ma potešilo Že ja neviem s kým sa bavím 🙂 asik nejaká mafiánka 😂😂😂

21. aug 2016
avatar

@majka_886 .. 😂😂 hej hej.. a ja som princezna 😁 vsak ani ona nevadela kto si tiez mozes byt seriova vrahyna 😂😂😂

21. aug 2016
avatar

Ale sak na mk stale pise "vsetci si tu tykame" ta pani je asi mimo trosku 😂

21. aug 2016
avatar

@candii :D rovno kanibalka :D
@pipinka3027 ona je do boku trošku 🙂

21. aug 2016
avatar

@majka_886 tak to hovori za vsetko 😄

21. aug 2016
avatar

a mne vadi ked mi tu niekto vyka .....vobec mi nevadi ked mi tyka baba mladsia aj o 10rokv vsak co je na tom ..... tykanie je prijemnejsie otvorenejsie priatelskejsie ☺️

21. aug 2016
avatar

Ja by som jej napísala: ,,Prepáčte, tykala som Vám, lebo som netušila, že ste až taká stará."

21. aug 2016
avatar
21. aug 2016
avatar

mne tu minule jedna vynadala, ze sme si nepotykali, hlavne ze x prispevkov pred mojim jej baby tykali, ale vadilo jej len moje tykanie 😀 asi preto, ze som s nou nesuhlasila 😀

21. aug 2016
avatar

Teda nie som sama co take stvorenie stretlo ?

21. aug 2016
avatar

@majka_886 možno máte spoločnú ,, kamarátku". 🙂

21. aug 2016
avatar

@svano ani by ma to neprekvapilo 🙂

21. aug 2016