Až ma zamrzelo keď som tu na MK Bazariku oslovila jednu pani a ako som už zviknutá zatikala som jej ona a poprosila a olepšiu fotku no to som netušila že na inzerát som reagovala aj na Bazoš.sk keby ste videli ako mi vynadala do nevychovanich primitivnych a hlupich zato že som pani nevykala smutné na tom je že je o rok odo mna starsia..... Ps: prepacte ak su v texte chyby nemam brile :/
Veď tu sme si "vekom" seberovna teda ,že si tu tykame,ved je to niekde aj tu pisane,aj kedby som ako chcela danú vec dovi-dopo,😉😉😉
Nech sa nepokaka 😊
Pani si potrpí ☺
@timikaj1 Potom som už aj ja bola drzá
@digehe ved to s každou si tykám a potom príde nejaka ,,Dáma'' a hrá sa na veľa
@madamebutterfly to isté mi povedal priateľ že je o trosku starsia ta robi zo seba pani
@liveka ona je Dama 🙂
To ze si vyzaduje od kazdeho vykanie z nej damu nespravi 😉 hovado ostana hovadom 😂 nech sa vrati do stajne
Ale sak na mk stale pise "vsetci si tu tykame" ta pani je asi mimo trosku 😂
@candii :D rovno kanibalka :D
@pipinka3027 ona je do boku trošku 🙂
@majka_886 tak to hovori za vsetko 😄
a mne vadi ked mi tu niekto vyka .....vobec mi nevadi ked mi tyka baba mladsia aj o 10rokv vsak co je na tom ..... tykanie je prijemnejsie otvorenejsie priatelskejsie ☺️
Ja by som jej napísala: ,,Prepáčte, tykala som Vám, lebo som netušila, že ste až taká stará."
mne tu minule jedna vynadala, ze sme si nepotykali, hlavne ze x prispevkov pred mojim jej baby tykali, ale vadilo jej len moje tykanie 😀 asi preto, ze som s nou nesuhlasila 😀
Teda nie som sama co take stvorenie stretlo ?

Nuž, ako sa vraví: ...chleba dáš, ale rozumu nie...🙂