Kočky ahojte potrebujem poradiť 🙂 Dnes som dostala objednávku na tortu čo je pre mňa bežné no Pani to chce pre krajčírku a neuvidela mi čo chce na vrch ja mam v hlave plány ale hneď ma stopla že chce jednoduchú a lacnú tortu no Baba raď 🙂 Najviac ma potešilo že ju chce na Sobotu takže zajtra ťahám nočnú 🙂
Na vrch len z pptahovky šaty, noznice, klbko nite a ihlu 😉
Sprav akoze "zaplatu" z marcipanu, inej farby a potom dokresli cukrovou hmotou sviky 😉
ja by som asi niečo takéto bez toho modelu šiat
No ona chce veľa veci na tortu ktorú mi opísala by zaplatila minimálne 50eur a nechce marcipán fondán nič len čokoládu a na vrch chce niečo s Krajčírstvo spojené no mne sa nepáči kombinácia čokoláda a zdobenie fondán
Len aby to bolo jedlé a chutilo to pretože ľudia často chcu nejakú sprostostku na vrch a zbytočne.. radšej nejakú klasiku a niečo jednoduché( krajčírskeho rázu) podškrtnúť-zvýrazniť na tej torte 🙂
Ale ako su na tom obrazku hore tie gombiky, tie sa daju pekne spravit aj z cokolady. Aj zips by sa dal "nakreslit" cokoladou...
Ja mám predstavu urobiť toto nerobila som to prvý krát a oslávenci vždy šaleli s vnútra no namiesto srdiečok gombíky ihlu a niť 🙂 Za malo peňazí muzika nebude 🙂
Ak ju nevezmú máme koláč na Nedeľu 🙂
🙂 mne to neuškodí ak ju nevezme v nedeľu mám piecť Ďalšiu 🙂 takže ju len posuniem


Netuším ci je to náročne, ale pre krajcirku ma napadlo takéto nieco ...