icon

Kočky ahojte potrebujem poradiť 🙂 Dnes som dostala objednávku na tortu čo je pre mňa bežné no Pani to chce pre krajčírku a neuvidela mi čo chce na vrch ja mam v hlave plány ale hneď ma stopla že chce jednoduchú a lacnú tortu no Baba raď 🙂 Najviac ma potešilo že ju chce na Sobotu takže zajtra ťahám nočnú 🙂

avatar

Netuším ci je to náročne, ale pre krajcirku ma napadlo takéto nieco ...

28. júl 2016
avatar

Na vrch len z pptahovky šaty, noznice, klbko nite a ihlu 😉

28. júl 2016
avatar

Sprav akoze "zaplatu" z marcipanu, inej farby a potom dokresli cukrovou hmotou sviky 😉

28. júl 2016
avatar

ja by som asi niečo takéto bez toho modelu šiat

28. júl 2016
avatar

No ona chce veľa veci na tortu ktorú mi opísala by zaplatila minimálne 50eur a nechce marcipán fondán nič len čokoládu a na vrch chce niečo s Krajčírstvo spojené no mne sa nepáči kombinácia čokoláda a zdobenie fondán

28. júl 2016
avatar

@majka_886 to by sa asi ani mne nepacilo :-\

28. júl 2016
avatar

Len aby to bolo jedlé a chutilo to pretože ľudia často chcu nejakú sprostostku na vrch a zbytočne.. radšej nejakú klasiku a niečo jednoduché( krajčírskeho rázu) podškrtnúť-zvýrazniť na tej torte 🙂

28. júl 2016
avatar

@majka_886
Tak ked chce iba cokoladu, tak pracuj s tmavou, mliecnou a bielou. A to bude samozrejme iba ploche, iba obrazky. Ked nechce fondan, z cokolady robit figurky do soboty nebude sranda...

28. júl 2016
avatar

Ale ako su na tom obrazku hore tie gombiky, tie sa daju pekne spravit aj z cokolady. Aj zips by sa dal "nakreslit" cokoladou...

28. júl 2016
avatar

No ale náš zákazník náš pán ale nepôjde to prosto do kopy 🙂
@ichbinich Och a pri tom už ráno o 8 po ňu príde vieš čo od tej čokolády bude cela kuchynka ja ale počas pol hodiny tu tortu a vzhľad zmenila 5 krát

28. júl 2016
avatar

@majka_886
Joj, no taki su najlepsi 😉
Viem, co je pracovat s cokoladou... Bordel jak v tanku, a este aj utierat to vsetko treba na tri krat...
Ale urcite nieco pekne vymyslis! 🙂

28. júl 2016
avatar

@majka_886 ja som robila celú obliatu čokoládou a na vrch som dávala vymodelované autíčko, vlak a lietadlo a páčilo sa mi to. Myslím, že keď ju celú potrieš čokoládou, na vrch pár gombíkov vymodeluješ, nožnice, nite a vankúšik s ihlami, že by to nemuselo vyzerať zle

28. júl 2016
avatar
Komentár bol odstránený
avatar

Ja mám predstavu urobiť toto nerobila som to prvý krát a oslávenci vždy šaleli s vnútra no namiesto srdiečok gombíky ihlu a niť 🙂 Za malo peňazí muzika nebude 🙂

28. júl 2016
avatar

@majka_886
Ved to je uplne superbombaspica!
Efektne to je velmi, lacnejsie ako modelovane a aj bez fonfanu 🙂
Mne sa to velmi paci!

28. júl 2016
avatar

Len prúser v tom je že oni to menia každých 5 minút tak dúfam že ak ju urobím zajtra tak zmenia názor a nevezmú mi ju
@ichbinich

28. júl 2016
avatar

@majka_886
Tak im daj termin, do kedy sa MUSIA rozhodnut a to potom plati. Lebo inak ti budu volat este v sobotu o 7 rano :-/

28. júl 2016
avatar

Ak ju nevezmú máme koláč na Nedeľu 🙂

28. júl 2016
avatar

@majka_886 zober zálohu pre istotu

28. júl 2016
avatar

🙂 mne to neuškodí ak ju nevezme v nedeľu mám piecť Ďalšiu 🙂 takže ju len posuniem

28. júl 2016