Ten pocit keď máš za deň upiecť tortu ktorá sa potom zmení na koláč na slanú tortu a na koniec je to ovocná kytica :D život a piatok milujem najvááác :D bojím sa otvoriť SMS v mobile čo to nakoniec bude :D
to nemyslíš vážne? Stanov im čas, dokedy ti majú dať vedieť, čo chcú, že potom je to už nemenné. To ako kde sme? Máš na to deň a ešte stále nevieš, čo ideš robiť! Veru, pošli ich radšej do tej cukrárne.
29. júl 2016
Pockaj, to pre tu krajcirku?!
Tak ich posli kamsi, nech idu do cukrarne v sobotu rano a kupia si hotove zakusky 😉 😀