icon
1 / 1
avatar

mam minimalne dvojnasobok a povazujem sa za normalnu. 😅

21. jan 2020
avatar

@ayu to si ma ukludnila že môžem v tomto pokračovať 😂😂😂😂😂😂😂

21. jan 2020
avatar

Som na tom podobne :D

21. jan 2020
avatar
21. jan 2020
avatar

Aj ja?

25. júl 2020
avatar

Ja nemám ani jedny 😃😃👍🏼

15. okt 2020