icon

Život ti v jednej chvili vezme všetko ...... nenávidím tento deň!

avatar

co sa stalo?

19. sep 2016
avatar
19. sep 2016
avatar

veru, taký je život, býva aj zlý, škaredý, nepochopený :(

19. sep 2016
avatar

@zyza môj ocko dostal mrtvicu je v nemocnici a teraz len čakame čo bude :(

19. sep 2016
avatar

To je na tom to najhoršie,,že v priebehu jedinej sekundy sa môže zmeniť úplne všetko najhoršie že neviem kedy,,,drž sa 😞

19. sep 2016
avatar

Posielam jedno srdiecko💗

19. sep 2016
avatar
Komentár bol odstránený
avatar

@majka_886 držím silno palce, nech bude všetko v poriadku. O pár príspevkov nižšie niekto stratil mamičku. :( držkajte sa.

19. sep 2016
avatar

to mi je ľúto

19. sep 2016
avatar

@majka_886 viem že je to ťažké,,myslí pozitívne určite sa ocko z toho dostane,,

19. sep 2016
avatar

@majka_886 velmi ťa chápem, mne sa to stalo 10.5. tohto roku....síce ja som ocka stratila, u teba to može ešte všetko dopadnúť dobre....držím palce..

19. sep 2016
avatar

Drzim palceky 😊 a skore udravenie ocinovi

19. sep 2016
avatar

@majka_886 Majka,to je smutne ..je mi to luto...ale este nic nie je stratene!Jedine,co teraz mozes pre neho urobit,je modlit sa.Boh robi zazraky,poznam pripady,kedy sa zo dna na den vyliecil chalan z tazkej rakoviny....Budem na vas mysliet,drz sa!

19. sep 2016