Ja uz mam po pečení.
2. dec 2018
Aj ja zdobim dnes medovniky,vcera veniec a chalupku a aj pomocnicku mam 😍
2. dec 2018
2. dec 2018
Linecke uz mame,este nam ostava asi 5druhov 😂😂😂😂😂🤦
2. dec 2018
mamicka3000
autorSme proste šikovneeee😁😁😁😁
2. dec 2018
@mamicka3000 SME ŽENY 🤗
2. dec 2018





Tiež sme dnes začali 😊
Už sa zvianočnieva 🎄