Ahojte maminky.
Prosím Vás máte niekto skúsenosť s kávou na redukciu váhy Sol Roast alebo Europe Joe?
Poprípade vlastné postrehy?
@mamamasama ďakujem za Tvoj koment, ale mňa skôr zaujímajú skusenosti s tou kávou. Pekný večer 🙂
@mamina2015 a co cakas? Ze kava za teba schudne? Naozaj to myslim vazne. Kaloricky deficit je cesta
Kava na redukciu vahy… ved to samo o sebe znie ako pizdovina na entú. To ako napisat, ze rastlinna slahacka je tiez cesta k redukcii vahy.. ax.
Ja som mala tú kávu ešte asi pred 2 rokmi a schudla som takže u mňa spokojnosť
Myslím tú europa joe
@juliami a chuťovo je ako?
@mamina2015 normálne ako bežná káva
Ahoj, moja sesternica mala kávu aj džús a bola spokojná. Schudla z toho 7 kg
@wike naozaj?super...a mala tu europe joe?
Teraz je nejaká novinka Sol Roast, že vraj silnejšia a viac kofeinu
produkty su pravdive vyskusane,tiez ponukam ak mate záujem
Nekupuj blbiny