icon

Dievčence prosím.. Tv magio.. Ide vám?

avatar

Nám zatiaľ ide. Dobrá niva

23. dec 2023
avatar
23. dec 2023
avatar

Ďakujem

23. dec 2023
avatar

@mamina456 mame kablovku, kablovka ide.

23. dec 2023
avatar

Ano. Ide. Kysuce.

23. dec 2023
avatar

Optika ide

23. dec 2023
avatar

Máme Magio, už dvakrát sme ometali parabolu, a pomohlo to.

23. dec 2023
avatar
23. dec 2023