Stalo sa vám že ste bravčové mäso cítili za močkou?vybrala som pliecko z mrazničky a pri krájaní som cítila akokeby mocku.Neviem či mám ja debilný nos,lebo aj zeler mi smrdí(nie som tehotná😉) a predtým mi nesmrdel.
Neprekonali ste kovid v poslednej dobe?
Mne sa divne pachy objavili 4m po prekonani.
20. sep 2022
Mne Tak po kovide par mesiacov smrdelo mäso az ma naťahovalo
21. sep 2022
Nikdy....píšeš ze aj zeler ti smrdí...tak to budeš mať asi ty problém