#tip_na_vylet
V Smoleniciach pod hradom vcelovina..... nádherný svetelný park.... už iba do konca roku
Vstupné cca 3€ na osobu.,...je to tam super, určite lepšie ako v medovnikove v Dolnej Krupej.....len lístky si treba kúpiť dopredu cez internet na konkrétny čas
Koľko ste sa tam zdržali?
@abbey1 ak mozem tak odpoviem aj ja😉 s detmi(10 a 2roky) cca 3hodiny
@kacenka1302 Ďakujem
Tiež sme tam dnes boli ,zamna je to úžasné miesto a keď je sneh tak je to ešte carovnejsie .
Super čajík,horúca vcelovina každý si nájde svoje.
Prosím vás, nevšimli ste si či tam môže ísť aj malý psík?
@abbey1
Mali sme lístky na 19.00, ale prišli sme skôr a pustili nás aj skôr.....a odchádzali sme o 20.30
Treba si dopredu cez internet kúpiť lístky
My sme predtým boli aj v tom Medovnikove v Dolnej Krupej......ale tam to bolo slabšie.....a aj vstupné drahšie..... ibaže lístky netreba dopredu buknut
Tento víkend to už asi bude končiť aj tam aj tam
Aj super jedlo tam bolo.....aj horúca čokoláda, aj burger, aj všetko, čo sme mali
Súhlasím, je to tam krásne.
Dnes ideme opäť, na posledný burger tohto roku 😄
Už je to len dnes a zajtra
⬇️ info ku vstupenkám ak by niekto potreboval
Áno, je tam aj strom vianočných prianí ....
Jejha preco som o tom nevedela? 😭
Ďakujem za tip zajtra ideme na 18h ;)
















My chodime kazdy rok❤️kraaasne to tam je