Ahojte žienky, ktoré máte robotické vysávače aj s mopom dávate do nich aj nejaké prostriedky na umývanie podlahy alebo len čistú vodu ? Vďaka
Tam sa nesmie dávať nič okrem vody
1. máj 2022
Ja som raz dala karcher tiez do strojoveho cistica, ale chcela som len skusit, no nechcem nieco upchat, tak nedavam nic radsej
1. máj 2022
môžeš dať jedine na handričku ak chceš aby ešte frčal😀
1. máj 2022
Davam malinkú kvapku
1. máj 2022
Davam okenu s vodou…
1. máj 2022
Nedavam nic
1. máj 2022
Davam tam dva roky par kvapiek prostriedku na podlahy. Moze sa pokazit max nadobka-nue vysavac-ved to nie je prepojene.
1. máj 2022
Taktiež len čistá voda
1. máj 2022
maria255
autorĎakujem vám všetkým za odpovede 🙂
2. máj 2022
Nema sa tam davat nic, ano davam 🙈🤫