My sme mali podobné ako v.2, a bola to super hračka.Obcas s tým mala chodila,no hlavne sa vyhrala s pultikom😀
28. okt 2016
Druhe sme vyuzili
28. okt 2016
Prosím, môžeš dať link? Ďakujem😃
28. okt 2016
28. okt 2016
My mame prve, dostane na narodeninky 1. 🙂
28. okt 2016
Mame prve😉
28. okt 2016


To prve je super, vobec sa nepreklapa dozadu ako ine.... Pevne, stabilne.... Druhe neviem....