Ahoj. Mam telekom. A zrejme musim riesit novy fon. Ak mate skusenosti, oplati sa radsej kupit mobil napr.v obchode alebo radsej zaplatit pokutu a vziat cez operatora fon?
Ja vzdy kupujem za hotovosť inde.
Ja vzdy inde. Cez oparatora to bolo vyhodne pred rokmi teraz uz sa to vobec neoplati.
tiez som si kupovala vzdy inde. cenovo mi lepsie vychadzali z eshopov, nez od operatora
Vždy kupujeme mobil inde .
Inde, nechce sa mi viazať.
Ja som zvykla kupovať inde, ale posledné 2 mobily mám cez operátora (Telekom). Vždy si preratam, či sa mi viac oplatí brať cez operátora alebo inde a podľa toho sa rozhodnem.
Kupujem si zvlast, nemam uz ani viazanost u operatora. Lebo sa to neoplati vobec, hlavne brat si od nich telefon. Vela ludi si berie aj na splatky, hlavne drahsie ako su najnovsie IPhone.
Musis si spocitat co je vyhodnejsie financne pre teba.
Ja riesim vzdy cez operatora, teraz som vzala aj hodinky. Mne ten sposob splacania vyhovuje.