Baby,tie čo ste odsavali mliečko pomocou elektrickej odsavacky,je to podľa vás dobrá vec? A ako dlho trvá odsatie? Uvažujem O avent.dakujem
Ja som tak isto odsavala mliečko elektricky. Je to velmi dobra vec. Ja som za☺
20. dec 2015
Baby,tie čo ste odsavali mliečko pomocou elektrickej odsavacky,je to podľa vás dobrá vec? A ako dlho trvá odsatie? Uvažujem O avent.dakujem
Ja som tak isto odsavala mliečko elektricky. Je to velmi dobra vec. Ja som za☺
Mala som Medelu, z rucnej by som sa asi zblaznila.