30. jún 2017
Wau💙on ci ona?☺
30. jún 2017
nádherný 🙂 uf aj ja by som chcela takého mat , zbožnujem kone 🙂 pre mna najkrajšie zviera
30. jún 2017
Naaaadherny 🙂
30. jún 2017
Krasny ❤❤❤❤
30. jún 2017
Môj sen 😍
30. jún 2017
❤️
30. jún 2017
Waw Mati. Tak do bytu sa uz nevratite... fesak by sa nezmestil 😂
Nadherny je
1. júl 2017
To je fešáčik, nech sa mu u vás darí.❤
1. júl 2017
@mart1na26 waw už pribudol aj kôň? je krásny..
1. júl 2017
mart1na26
autor@martaniana Ano ano 😀 uz aj konik pribudol 😀 a dakujem 😘
1. júl 2017
Krásny.snad aj k nám pribudne za dake tri rocky koník.
1. júl 2017
Nádhera, úžasný tvor,kto nepozná lásku k zvieratám, nikdy to nepochopí. ❤😘
2. nov 2024


Ako sa volá?