mart1na26
autor@charlie1980 to by mal byt normalne nejaky slogan 😂
21. mar 2017
A u nás ešte aj za psom...keď hráme s malou schovávačku,pes ma vždy prezradí😃😃
22. mar 2017
@charlie1980 to by mal byt normalne nejaky slogan 😂
A u nás ešte aj za psom...keď hráme s malou schovávačku,pes ma vždy prezradí😃😃
😅 och, aka pravda !