Baby, vitaminy od akej firmy su najlepsie? Take najprirodzenejsie myslim. Urcite mate niektore daco nastudovane a rada by som sa priucila. Je Jamieson taky dobry ako pocuvam? Alebo mate ine tipy? Dakujem za kazdu odpoved.
D vitamin od Jamiensonu Baby D v kvapkách, úplne čisté zloženie, je pravdaže aj pre dospelých a pre deti od narodenia, C vitamín z tých ľahko dostupných jednoznačne práškový z DM drogerie
18. okt 2016
D vit od jamiesonu,c vit z dm,probiotika,chia semena,goji,jablcny ocot
18. okt 2016
na prírodnej báze sú produkty od firmy Just, tu na MK je aj súkromná skupina Just - kde chémia zlyháva
18. okt 2016
Ake vitaminy mate namysli? C,d, alebo sirupy s vitaminmi?
18. okt 2016
Ja uživam Organic India
18. okt 2016
Calivita 🙂