icon

Ahojte. Nájde sa tu mamička ktorá je očkovaná vakcínou Johnson & Johnson? Aké ste mali vedľajšie účinky, ak ste nejaké mali? Ďakujem

avatar

Minimalne, mierna zimnica 1den, syn ani to nie, troska ho bolel krk od strany vpichu

13. nov 2021
avatar

@daniela022 dcera bola,jeden den zimnica,ruka ju bolela,par dni velmi unavana

13. nov 2021
avatar

ja som mala iba únavu. Trochu bolela na večer ruka, ale inak nič.

13. nov 2021
avatar

Unava,bolest svalov a klbov,triaska,horucka a asi tyzden trpnutie koncatin

13. nov 2021
avatar

Ja som bola včera očkovaná Janssenom a boleli ma ruky večer..dnes som taka slabšia a boli má ruka do ktorej má očkovali... Sranda je že všetci to voláme Jonshon a pritom je to ževraj Janssen :D včera to tak vravel ten chlap čo zapisoval :D

13. nov 2021
avatar

@palino2306 tam kde sme boli my, lekar sa pýtal kto ide na Johnson

13. nov 2021
avatar

@daniela022 sranda... :D ja to tiež tak volám Johnson :D

13. nov 2021
avatar

@daniela022
@palino2306 Janssen je názov vakcíny, Johnson je názov výrobcu. Kamoš volal do vakcinačného centra prečo má v certifikáte vakcínu Janssen, keď on sa očkoval Johnsonom 😁

13. nov 2021
avatar

@daniela022
@berry266
@palino2306 aj ste niektorá riešili ten sprostredkovateľsky bonus?

13. nov 2021
avatar

Trošku mimo témy. Sestra žije v zahraničí, očkovali ju Janssenom v máji. Predvčerom mala termín na preočkovanie Pfizerom.

13. nov 2021
avatar

@parinka to tŕpnutie ti úplne prešlo?

13. nov 2021
avatar
13. nov 2021
avatar

@daniela022 prosím ta a napísala by si mi ako to funguje? Moja mamina je už dlhšie očkovaná, tak ze by bola ona sprostredkovateľ

13. nov 2021
avatar

@martina398 po registrácii ako ockovany pride za par dni kod, ktory vyplni ako sprostredkovatel tvoja mamina. Pozor da sa to len do 18.11.

13. nov 2021
avatar

@daniela022 aha, tak potom asi není šanca ze mi príde za 4 dni ten kod

13. nov 2021
avatar

@martina398 ty sa musis do 18.11. registrovaz

13. nov 2021
avatar

@daniela022 Ahaa, takže stačí keď sa zajtra zaockujem a hneď aj za registrujem, dobre chápem?

13. nov 2021
avatar

@martina398 ano, to by malo byt ok

13. nov 2021
avatar

@daniela022 ďakujem pekne🙂

13. nov 2021
avatar
13. nov 2021
avatar

Takze aj mamina by sa mala do toho 18ho registrovat. Nam prisiel ten kod za 3dni...tak hadam stihate

13. nov 2021
avatar

@daniela022 fuha, tak to už bude len o náhode, či stihne prísť ten kod

13. nov 2021
avatar

@martina398 Drzim palce. Ono to bolo pôvodne do 31.10.

13. nov 2021
avatar

@daniela022 neskoro sme sa rozhybali🙂

13. nov 2021
avatar

@martina398 noo co uz, my sme boli tiez az 26 10.

13. nov 2021
avatar

@daniela022 ja nie som nejako nadšená z toho, že sa musím očkovať. No pri týchto opatreniach a 3 detoch nebudem riskovať že nás niekde neosetria

13. nov 2021
avatar

@martina398 toto iste bolo aj i nás, odkladali sme do kedy to išlo, tiež musime zit

13. nov 2021
avatar

@palino2306 kde sa dá očkovať tou vakcínou

13. nov 2021
avatar

@tritata ja som sa ňou už mala dávnejšie v Nemecku očkovať... Ale mala som herpes nemohla som...včera som bola v nákupnom centre Mlynoch v Nitre...

13. nov 2021
avatar

@tritata aj Aupark BA

13. nov 2021
avatar

Mne z nej nebolo z hola nič.

13. nov 2021
avatar

@pohodickasrandicka dúfam ze ani mne s mužom nič nebude, neviem si moc predstaviť ze budeme v zimnici, alebo v horúčkach pri 3 deťoch

13. nov 2021
avatar

@martina398 prajem rovnako nereakciu ako som mala ja.

14. nov 2021
avatar

@daniela022 a vieš mi prosím ta ešte poradiť, keď sa dnes zaockujem, tak už sa netreba testovať? Ci ako to je?

14. nov 2021
avatar

@martina398 ullne zaockovana sa budes brat az po 21dnoch. Takže ešte asi ano, podla toho kam pôjdeš.

14. nov 2021
avatar

@martina398 ahoj, boli ste?

19. nov 2021
avatar

@nostres áno boli

19. nov 2021
avatar
19. nov 2021
avatar

@nostres úplne v pohode. Jedine co ma ruka 2 dni bolela a prvú noc mi bola zima a potom zase teplo. Inak nic

19. nov 2021
avatar
19. nov 2021