Prosím vás, momentálne sme 3 deň v karanténe, po tých 10 dňoch sa musíme ísť dať opäť testovať?
90 dni nemusite vobec sa testovat
Nie. Podmienka pre konec karanteny je ze minimalne posledne tri dni musis byt bez priznakov
90 dni sa nemusitetestovat len ak nemate priznakyna obvodny vas neposle, mojho muza poslal, lebo sme chory, vysiel pozitiv a zas 10 dni doma karantena
@evula1984 ja nemám žiadne príznaky okrem toho ze som stratila cuch a chut
@martina398 to sú časté príznaky...takže máš ich😉
ak si mala pozitívny test, tak si v izolácii min 10 a potom ju môžeš ukončiť, ak si nemala posledné 3 dní príznaky...ak áno, tak pokračuješ...na testy nejdeš 3 mesiace, ráta sa to od dátumu, kedy ti oznámili pozitívny výsledok testu...
Ja som sa bola po karanténe testovať bola som už negativna a muž sa bol tiež po tom ako mne skončila karantena a bol pozitívny....a o ďalších 10 dní bol ešte stále pozitívny....
Nie