icon

Žienky co mate cca 10 ročných chalanov, čo chcú na vianoce? Mňa jedine co napadá sú sluchatka

avatar
25. okt 2021
avatar

Mam 11ročneho a nechce nic...takze vymyslam ja,ze co by sa mu asi páčilo plus ma aj meniny 24.12.

25. okt 2021
avatar

@gulolicko drona dostal minulý rok a použil ho až 2x 🤦‍♀️

25. okt 2021
avatar

@mata1001 ja si s ním každý rok lamem hlavu. Dostanú spolu s druhým synom xbox, no chcem ešte k tomu nejakú malickost

25. okt 2021
avatar

Vies co moj dostane ps5, take svietidlo ps na stol, knihu v anj.jazyku, a chcem este vak na sedenie do izby.
Na meniny dostane len čoko.

25. okt 2021
avatar
25. okt 2021
avatar

Ja mám 11-ročného, chcel futbalovú bránku, tú už mám kúpenú. Inak neviem čo, možno nejaké hry na xbox a spoločenskú hru.

25. okt 2021
avatar

Môj má síce 9 ale chce lego

25. okt 2021
avatar

@alexiska bránky dostali cez leto. Hry nejaké dostanú s xboxom.
@maribell lego ho vôbec nebaví🤦‍♀️

25. okt 2021
avatar

Ak lyzuje/ bicykluje mozno kamera na prilbu

25. okt 2021
avatar

@martina398 lego nebaví ani môjho, ešte máme 3 neposkladané z minulého roka 🤷‍♀️môj ešte dávnejšie spomínal freestyle kolobežku, ale neviem či by ju ešte chcel, lebo všetko ho baví len chvíľku.

25. okt 2021
avatar

Elektricku zubnu kefku.

25. okt 2021
avatar

@nikam tu už ma

25. okt 2021
avatar

Toto ani ja netusim, snad ma uz vsetko, tak sa rada inspirujem. Nas dostal motorku posledne Vianoce, predtym stvorkolku. Telefon, PC, sluchatka, hodinky, PS4 ma, tak ja som stratena. Zatial nic nepyta konkretne.

25. okt 2021
avatar

@mpikusova VR by nechcel? My sme este kupili to k ps4, minule vianoce dostal ubongo spoloc.hru, encyklopediu vesmir, mikinu a tricko od oblubeneho youtubera...

25. okt 2021
avatar

a co chce ten tvoj?

25. okt 2021
avatar

@mata1001 To uz maju davno, uz sa s tym ani moc nehraju. Hier maju kopu aj knih a to ich tiez moc nelaka, len obcas. Handry sa nerataju zatial ako darcek, mozno u starsieho.

25. okt 2021
avatar

Môj o 2 týždne 11 ročný chce reproduktor,spoločenskú hru,nožík Victorinox,sekerku,Motyčku,je skaut..tak veci na skauting..U nás ideme do oblečenia,ich potešia aj ponožky..mikiny,tričká,kozmetika..knihy nekupujeme,keďže sme pravidelní návštevníci knižnice a aj doma máme knižnicu a nie je kam dávať knihy už..

25. okt 2021
avatar

Môj má 31.12 narodky 11r dostane bicykel. Na Vianoce dostane kryt na mobil,kartu do kina,SD kartu 32gb do mobilu,knižky,lego a oblečenie yotubera jedného tričko,tričko among us plus ešte niečo vymyslim

26. okt 2021
avatar

@mata1001 aj my chceme kupit ps5 ale momentalne nemaju v obchodoch, vam sa podariko zohnat?

12. nov 2021
avatar

@evikusz mame cez tcom k pausalu..prave nam koncil tak sme zobrali toto...

12. nov 2021
avatar

@mata1001 to som nevedela ze sa da takto, a kolko ste doplacali?

12. nov 2021
avatar

@evikusz 179€ ak si dobre pamatam a kazdy mesiac 7€

12. nov 2021
avatar

@mata1001 to je super cena

12. nov 2021