Žienky keď robíte pizzu, kedy dávate na ňu oblohu? Hneď od začiatku pečenia? Ci neskor?
Od zaciatku ... pizza sa pecie kratko
16. mar 2021
Hned. Peciem na kameni, na najvyssej teplote 5 minut
16. mar 2021
samozrejme hned na začiatku
16. mar 2021
Na koniec dávam len syr, prípadnr zelené ako rukola 🙂
16. mar 2021
martina398
autorBaby a na koľko stupňov peciete? Mňa už ide z nej poraziť. Šunka sa mi vždy scvrkne a to ju davam až cez konce a aj tak sa mi vždy stiahne dostredu
16. mar 2021
@martina398 vacsinou tak 270. Na akom programe to pecies? Horny+spodny ohrev?
16. mar 2021
Hneď na zaciatku