icon

Žienky keď robíte pizzu, kedy dávate na ňu oblohu? Hneď od začiatku pečenia? Ci neskor?

avatar

Hneď na zaciatku

16. mar 2021
avatar

Od zaciatku ... pizza sa pecie kratko

16. mar 2021
avatar

Hned. Peciem na kameni, na najvyssej teplote 5 minut

16. mar 2021
avatar

samozrejme hned na začiatku

16. mar 2021
avatar

Na koniec dávam len syr, prípadnr zelené ako rukola 🙂

16. mar 2021
avatar

Baby a na koľko stupňov peciete? Mňa už ide z nej poraziť. Šunka sa mi vždy scvrkne a to ju davam až cez konce a aj tak sa mi vždy stiahne dostredu

16. mar 2021
avatar

@martina398 vacsinou tak 270. Na akom programe to pecies? Horny+spodny ohrev?

16. mar 2021