Patchwork - Quilt moja práca moja láska
Privoňala som k tomuto "remeslu" a už ma nepustilo, dokonca sa mi stáva profesiou 🙂 investujem do toho čo sa dá, či už finančne alebo časovo.




















































































































































































































































































































































































































































































































Krásna praca a šikovne ručičky 😉
klobúk dole, patchwork je moja srdcovka 🙂 krásne... prajem ešte vela skvelych napadov 🙂
@dismonika milá ste dakujem 🙂
Tak tak - klobúk dole - nádherné 🙂
@slavka1307 ďakujem 🙂
ste veľmi šikovná..snáď aj ja raz budem tvoriť takéto krásne kúsky
dobry den, je to velmi pekne, sama som chcela zacat ale je to narocne na techniku aj cas... prosim vas sijete aj na objednavku?
keby som si ruky dolámala tak to nedokážem , si fakt šikuľka
@dumacka Ďakujem🙂))
@bejka16 ano , hlavne na objednávku, mám na to živnosť, pokojne mi napíšte na objednavky.patchwork@gmail.com
Uzasne🙂
@sviezost vďaka 😉
klobuk dole...by som chcela aj ja tak vediet sit...no čo, sa zabijem, ked nemam k tomu vztah :D ale nadherne veci...
@tabitana 🙂 ďakujem
prekrasne..🙂 sikulka 🙂
nadherna praca..klobuk dole 🙂
Nasherna prada, klobuk dole pred fantaziou a sikovnymi rukami
@lara320 veľmi pekne dakujem 🙂
@martina_martin Prosim vas robite aj na zakazku?
@halushkaaa napísala som ip 🙂
kraaaaasne..možem sa spytat aku mate mašinu? 🙂
@misaha Bernina aurora 450 , jeden priemyselný, jeden obyčajný silver, overlock a coverlock 🙂)) a výšívací Brother 🙂
aha 😀
@martina_martin ahoj, mas krasnu pracu, ja viem dobre sit a mam podobnu vybavu sijacich strojov, ale sijem len oblecenie pre deti. Chcela by som sa ta opytat, ked robis tie deky, podlepujes stvorceky, ked su zosite? Chcem robit detsku deku, par som urobila, ale len tak ako sa mne pacilo 🙂 teraz by som chcela darcek, tak aby aj trochu vyzerala...alebo este nejake rady, prosim ??? 😉
Dobry mate niekde aj ceny kolko co stoji
WOW krasa 🙂
DOKONALÉ
och...skoro mi oči vypadli...krááááásne 🙂