icon
avatar
martina_martin
2. apr 2014

Patchwork - Quilt moja práca moja láska

Privoňala som k tomuto "remeslu" a už ma nepustilo, dokonca sa mi stáva profesiou 🙂 investujem do toho čo sa dá, či už finančne alebo časovo.

avatar
Komentár bol odstránený
avatar
Komentár bol odstránený
avatar
Komentár bol odstránený
avatar

och...skoro mi oči vypadli...krááááásne 🙂

14. dec 2014
avatar

Krásna praca a šikovne ručičky 😉

21. jan 2015
avatar

klobúk dole, patchwork je moja srdcovka 🙂 krásne... prajem ešte vela skvelych napadov 🙂

25. jan 2015
avatar

@dismonika milá ste dakujem 🙂

25. jan 2015
avatar

Tak tak - klobúk dole - nádherné 🙂

18. feb 2015
avatar

@slavka1307 ďakujem 🙂

18. feb 2015
avatar

ste veľmi šikovná..snáď aj ja raz budem tvoriť takéto krásne kúsky

18. feb 2015
avatar

dobry den, je to velmi pekne, sama som chcela zacat ale je to narocne na techniku aj cas... prosim vas sijete aj na objednavku?

18. feb 2015
avatar

keby som si ruky dolámala tak to nedokážem , si fakt šikuľka

20. feb 2015
avatar

@dumacka Ďakujem🙂))

20. feb 2015
avatar

@bejka16 ano , hlavne na objednávku, mám na to živnosť, pokojne mi napíšte na objednavky.patchwork@gmail.com

20. feb 2015
avatar

Uzasne🙂

20. feb 2015
avatar

@sviezost vďaka 😉

20. feb 2015
avatar

klobuk dole...by som chcela aj ja tak vediet sit...no čo, sa zabijem, ked nemam k tomu vztah :D ale nadherne veci...

6. mar 2015
avatar

@tabitana 🙂 ďakujem

6. mar 2015
avatar

prekrasne..🙂 sikulka 🙂

22. mar 2015
avatar

nadherna praca..klobuk dole 🙂

27. mar 2015
avatar

Nasherna prada, klobuk dole pred fantaziou a sikovnymi rukami

27. mar 2015
avatar

@lara320 veľmi pekne dakujem 🙂

27. mar 2015
avatar

@martina_martin Prosim vas robite aj na zakazku?

31. mar 2015
avatar

@halushkaaa napísala som ip 🙂

31. mar 2015
avatar

kraaaaasne..možem sa spytat aku mate mašinu? 🙂

26. jún 2015
avatar

@misaha Bernina aurora 450 , jeden priemyselný, jeden obyčajný silver, overlock a coverlock 🙂)) a výšívací Brother 🙂

26. jún 2015
avatar

aha 😀

27. jún 2015
avatar

@martina_martin ahoj, mas krasnu pracu, ja viem dobre sit a mam podobnu vybavu sijacich strojov, ale sijem len oblecenie pre deti. Chcela by som sa ta opytat, ked robis tie deky, podlepujes stvorceky, ked su zosite? Chcem robit detsku deku, par som urobila, ale len tak ako sa mne pacilo 🙂 teraz by som chcela darcek, tak aby aj trochu vyzerala...alebo este nejake rady, prosim ??? 😉

30. aug 2015
avatar

Dobry mate niekde aj ceny kolko co stoji

18. sep 2015
avatar

WOW krasa 🙂

21. sep 2015
avatar

DOKONALÉ

29. feb 2016