Ahoj, viete mi niekto poradiť ako sa dostanem k účtu PRO? Ráno som ho uhradila kartou aj mi poslali fakturu o tom že je uhradené no stále figurujem len ako PLUS .... písala som aj adminovi aj na zákaznícky servis nik sa mi od rána neozval....už som si to mohla spojazdniť a nahádzať inzeráty...takto prejde zbytočne deň....
nie je to nahodou ako s PLUS ze po platbe sa ti aktivuje az do 2-3 dni
@kala33 platila som platobnou kartou aj faktúru mi poslali že zaplatené ale to je všetko komunikácia žiadna mám ušlí celý deň
@janka_v písala som aj na zákaznícky aj adminovi aj pani čo mi faktúru poslala... Nik ani mu ani bu za celý deň od rána...
No, hm. To je mrzute. Neviem ako inak by som postupovala, mozno este priamo na nicky adminov, ak vies. Ja ich moc neovladam... Drzim palce.
Ešte stále mi nik neodpísal...ale keby mi mali fotky stopovať tak by boli šikovný hneď....som sklamaná
Uz ti to ide?
Pisala si aj mail na zakaznici@modrykonik.sk ?