za mňa Los Fastidios https://www.youtube.com/watch?v=QBnjV4RzKa0 v novembri hrajú u nás znovu, takže tento rok ich uvidím druhý raz, hell yeah 😎
@limetka69 super výber, môže byť 🙂
@rude_baby nepoznám. Ďakujem, rozšírim obzory a dám vedieť, ako chutili 🙂
Jason Derulo a Josh Groban... rodzielnejších interpetov som si nemohla nájsť 😀
@rude_baby tak to je teda poctivé SKA. fest, fest dobré. ĎAKUJEM za tip. HELL YEAH!!!
@ivkazba nepoznám, skúsim rozšíriť obzor 🙂
Sima Martausová, Tomáš Klus a Jamestown😉
https://www.youtube.com/watch?v=6wpq3lV_5Nw
A este toto
https://www.youtube.com/watch?v=Q7bPMZG9bvM&t=1...
@januska131 Simka je super. A Tomáš je fakt úžasný, uveriteľný a hlavne muzikálny. Dobré tipy.
Takže ešte môj link k inšpirácii: https://www.youtube.com/watch?v=2httKaNoll8
Good Charlotte 😍
@kikus985 áno áno, aj kúsok punk-rocku predsa potrebujeme 🙂
florence and the machine😉
Imagine dragons, rag'bon man ale nepohrdnem sladkým Enriquem 😁😀
(Ale zas neprehaname)
Andreu Bocelliho, už roky. ❤ Momentálne má krásny duet so synom, "Fall on me". 🙂
V poslednej dobe čoraz viac siaham po starej dobrej klasike v podobe Journey, Fleetwood Mac či Whitesnake 🙂 a dlhoročne frčím na vlne rocku a metalu ako napr. U2, Pink Floyd, Metallica alebo Nightwish 🙂
Album Mamma Mia 2 😉
@michellemary krása... naozaj.
@felicitab tak to máme teda veľmi podobný hudobný smer. super. Fletwood Mac je PECKA naozaj.
@felicitab
momentalne moje deti zaujal Kiss, tak doma ide dost casto 👍 priznam sa, nikdy som to nepocuvala, az teraz...
Ja počúvam Dupe, dupe slon 😂🤣 a keď mám nahodou na výber, tak U2 👍
@s1m.one stará klasika... 🙂
@marton_popradske u mňa je životnou hudobnou láskou hudba Depeche Mode ... hudba, ktorá poteší, upokojí .... takou je aj hudba milovaného Petra Muka ... ♥
@atiatko Dave Gahan je naozaj legenda sama o sebe. A jeho kapela detto. Pamätám sa ako sme sa delili na depešákov a metalistov. Ja som bol a aj som ostal. Metalista 🙂 Ale samozrejme už tak ako pred 25rokmi neškatuľkujem, ale hodnotím hudbu len na dobrú, alebo zlú. DEPEŠ je ten prvý prípad 🙂
@marton_popradske to obdobie "delenia" si pamätám 😉 no tú druhú skupinu milovníkov hudby som nechápala ... mám toľko rokov koľko mám, niečo už aj prežité, a teraz už je to u mňa o hudbe počúvateľnej a nepočúvateľnej ... DM je moja topka, kultovka, život ... kto ako si to pomenuje ... a PM a OCEÁN ? To čo intenzívne tvorilo môj život ... žiaľ u PM zostali len spomienky ... ale krásne ♥
@atiatko 👌
Neverím že niekto z koníka počúva Alice in Chains 👏🏼👏🏼👏🏼 Ale moja ♥️ bude navždy Pearl Jam 🔝
Ďalšie stálice u mna: Depeche mode, Lucie aj Wanastovi, U2, Sia, Lana del Rey, M. Jackson, Robo Grigorov a nejdem ani pokračovať lebo tu budeme do rána 😃
nie som veľkou fanušičkou komerčnej hudby ale toto sa im celko podarilo
ja som podstivý posluchač starej klasiky Pink Floyd, Zeppelin, Dire Straits a Mark Knopfler, ZZ Top, Sting ...ten album na foto je 👍 ani Ozzy a Black Sabbath nechýbajú ;) ....
Milujem RHCP...proste laska od 1.triedy ZS kedy vydali Californication...cize uz nejakych 20rokov...proste oni ma nikdy neomrzia, mozem ich pocuvat od rana do vecera, ked som stastna aj ked mi je tazko...konkretnu skladbu by som si jednu jedinu hadam ani nevedela vybrat, zo starych asi najskor road trippin' a z tych novsich asi Encore...mam ale songy, s ktorymi sa mi spajaju krasne chvile a to su Him-join me in death a comfortably numb od pink floyd. Nasla by som mnoho dalsich no tieto dve vedu rebricek mojich naj dlhodobo🙂

Ja momentalne ficim na Crippled Black Phoenix- Viligante a z SK tvorby si rada aktualne popocuvam posledny album Bad karma boy. Dva rozne zanre ale pocuvam podla nalady roznu muzicku.
A dobry je ten nový Alice?
Ficala som na nich pred 20 rokmi
@malalienka85 no vidis Ja som bola aj na koncerte Pearl Jam 😎
@lavinis v akom roku?😍
@malalienka85 jaaaj To uz bude 22 rokov tusim
@lavinis takze Eddie v jeho najlepších rokoch ♥️♥️♥️♥️ A kde si bola na koncerte? On aj naživo spieva úplne dokonale že?
Nagriz Zakarova a
Lana del Rey..❤
@malalienka85 jasné. Alice je kult. Eddieho a partiu som mal to šťastie vidieť v O2 Arene v Prahe. Keď sa zabalil pred koncom koncertu do Slovenskej vlajky bolo to čarovné👍🤘 Pearl Jam mám teda riadne napočúvaný a dosť pod kožou.
@lavinis je výborný. Hrajú si stále svoje. Namakaný album!
@lavinis aj ja som bol. Tuším pred 6rokmi to bolo. Cca.
@karin1905 Red Hot sú pecka. Flea mal predvčerom tuším 56 rokov🤘🤘🤘
@foolie veľmi dobrý výber
No tak ja pocuvam ludovky 😃 .. Duchona napr. Alebo este taslera a desmod..celkovo rozne popocuvam vsetko podla nalady.. Nemam problem s nicim no najradsej mam nase..
@maszkalovas pán Duchoň bolo hlasovo to najlepšie čo sme na Slovensku mali 🙂
@malalienka85 v Prahe, mama myslela, ze som ostala na intraku cez vikend. Ked sa to prevalilo, to bol pruuuuser 😀 ale stalo to za to. Boli sme potom este v legendarnom rockovom klube Bunker. To uz urcite neexistuje.
@malalienka85 a jasne Bol dokonaly 🙂 len bola snehova kalamita niekde v Svajci tak kamiony meskali a my sme na koncert cakali od 15:00 dp 22:00. Mal zacat o osmej ale ludia sa zbierali uz poobede.
@lavinis waaau škoda že som vtedy bola malé decko 😩 keď si pozerám koncerty na YouTube tak strašne závidím všetkým čo tam boli 😬

imagine dragons aktualne ma uchvatili ako nikto od puberty. 9