icon
avatar
marton_popradske
Správa bola zmenená    17. okt 2018    

Akú hudbu počúvate baby? Dajte nám tip na niečo, čo Vás v poslednej dobe nejako veľmi oslovilo. Za seba by som dal do pozornosti posledný album kapely ALICE IN CHAINS s názvom "Rainer Fog"😊 Krásny deň ešte...s hudbou, ale aj bez nej. PS. Sledujte naše fórum MISTRAL. Už o pár hodín veľmi zaujímavá súťaž:
https://www.modrykonik.sk/forum/category/dni-s-...

avatar

imagine dragons aktualne ma uchvatili ako nikto od puberty. 9

17. okt 2018
avatar
Komentár bol odstránený
avatar

za mňa Los Fastidios https://www.youtube.com/watch?v=QBnjV4RzKa0 v novembri hrajú u nás znovu, takže tento rok ich uvidím druhý raz, hell yeah 😎

17. okt 2018
avatar

@limetka69 super výber, môže byť 🙂

17. okt 2018
avatar

@rude_baby nepoznám. Ďakujem, rozšírim obzory a dám vedieť, ako chutili 🙂

17. okt 2018
avatar

Jason Derulo a Josh Groban... rodzielnejších interpetov som si nemohla nájsť 😀

17. okt 2018
avatar

@rude_baby tak to je teda poctivé SKA. fest, fest dobré. ĎAKUJEM za tip. HELL YEAH!!!

17. okt 2018
avatar

@ivkazba nepoznám, skúsim rozšíriť obzor 🙂

17. okt 2018
avatar
17. okt 2018
avatar

@januska131 Simka je super. A Tomáš je fakt úžasný, uveriteľný a hlavne muzikálny. Dobré tipy.

17. okt 2018
avatar

Takže ešte môj link k inšpirácii: https://www.youtube.com/watch?v=2httKaNoll8

17. okt 2018
avatar

Good Charlotte 😍

17. okt 2018
avatar

@kikus985 áno áno, aj kúsok punk-rocku predsa potrebujeme 🙂

17. okt 2018
avatar

florence and the machine😉

17. okt 2018
avatar

Imagine dragons, rag'bon man ale nepohrdnem sladkým Enriquem 😁😀
(Ale zas neprehaname)

17. okt 2018
avatar

Andreu Bocelliho, už roky. ❤ Momentálne má krásny duet so synom, "Fall on me". 🙂

17. okt 2018
avatar

V poslednej dobe čoraz viac siaham po starej dobrej klasike v podobe Journey, Fleetwood Mac či Whitesnake 🙂 a dlhoročne frčím na vlne rocku a metalu ako napr. U2, Pink Floyd, Metallica alebo Nightwish 🙂

17. okt 2018
avatar

Album Mamma Mia 2 😉

17. okt 2018
avatar

@michellemary krása... naozaj.

17. okt 2018
avatar

@felicitab tak to máme teda veľmi podobný hudobný smer. super. Fletwood Mac je PECKA naozaj.
@felicitab

17. okt 2018
avatar

momentalne moje deti zaujal Kiss, tak doma ide dost casto 👍 priznam sa, nikdy som to nepocuvala, az teraz...

17. okt 2018
avatar

Ja počúvam Dupe, dupe slon 😂🤣 a keď mám nahodou na výber, tak U2 👍

17. okt 2018
avatar

@s1m.one stará klasika... 🙂

17. okt 2018
avatar

@marton_popradske u mňa je životnou hudobnou láskou hudba Depeche Mode ... hudba, ktorá poteší, upokojí .... takou je aj hudba milovaného Petra Muka ... ♥

17. okt 2018
avatar

@atiatko Dave Gahan je naozaj legenda sama o sebe. A jeho kapela detto. Pamätám sa ako sme sa delili na depešákov a metalistov. Ja som bol a aj som ostal. Metalista 🙂 Ale samozrejme už tak ako pred 25rokmi neškatuľkujem, ale hodnotím hudbu len na dobrú, alebo zlú. DEPEŠ je ten prvý prípad 🙂

17. okt 2018
avatar

@marton_popradske to obdobie "delenia" si pamätám 😉 no tú druhú skupinu milovníkov hudby som nechápala ... mám toľko rokov koľko mám, niečo už aj prežité, a teraz už je to u mňa o hudbe počúvateľnej a nepočúvateľnej ... DM je moja topka, kultovka, život ... kto ako si to pomenuje ... a PM a OCEÁN ? To čo intenzívne tvorilo môj život ... žiaľ u PM zostali len spomienky ... ale krásne ♥

17. okt 2018
avatar
17. okt 2018
avatar

Neverím že niekto z koníka počúva Alice in Chains 👏🏼👏🏼👏🏼 Ale moja ♥️ bude navždy Pearl Jam 🔝
Ďalšie stálice u mna: Depeche mode, Lucie aj Wanastovi, U2, Sia, Lana del Rey, M. Jackson, Robo Grigorov a nejdem ani pokračovať lebo tu budeme do rána 😃

17. okt 2018
avatar

nie som veľkou fanušičkou komerčnej hudby ale toto sa im celko podarilo

https://youtu.be/Y6EbB8Stse8

ja som podstivý posluchač starej klasiky Pink Floyd, Zeppelin, Dire Straits a Mark Knopfler, ZZ Top, Sting ...ten album na foto je 👍 ani Ozzy a Black Sabbath nechýbajú ;) ....

17. okt 2018
avatar
Komentár bol odstránený
avatar

Milujem RHCP...proste laska od 1.triedy ZS kedy vydali Californication...cize uz nejakych 20rokov...proste oni ma nikdy neomrzia, mozem ich pocuvat od rana do vecera, ked som stastna aj ked mi je tazko...konkretnu skladbu by som si jednu jedinu hadam ani nevedela vybrat, zo starych asi najskor road trippin' a z tych novsich asi Encore...mam ale songy, s ktorymi sa mi spajaju krasne chvile a to su Him-join me in death a comfortably numb od pink floyd. Nasla by som mnoho dalsich no tieto dve vedu rebricek mojich naj dlhodobo🙂

sticker
17. okt 2018
avatar

Ja momentalne ficim na Crippled Black Phoenix- Viligante a z SK tvorby si rada aktualne popocuvam posledny album Bad karma boy. Dva rozne zanre ale pocuvam podla nalady roznu muzicku.

17. okt 2018
avatar

A dobry je ten nový Alice?
Ficala som na nich pred 20 rokmi

17. okt 2018
avatar

@malalienka85 no vidis Ja som bola aj na koncerte Pearl Jam 😎

17. okt 2018
avatar

@lavinis v akom roku?😍

17. okt 2018
avatar

@malalienka85 jaaaj To uz bude 22 rokov tusim

17. okt 2018
avatar

@lavinis takze Eddie v jeho najlepších rokoch ♥️♥️♥️♥️ A kde si bola na koncerte? On aj naživo spieva úplne dokonale že?

17. okt 2018
avatar

Nagriz Zakarova a
Lana del Rey..❤

17. okt 2018
avatar

@malalienka85 jasné. Alice je kult. Eddieho a partiu som mal to šťastie vidieť v O2 Arene v Prahe. Keď sa zabalil pred koncom koncertu do Slovenskej vlajky bolo to čarovné👍🤘 Pearl Jam mám teda riadne napočúvaný a dosť pod kožou.

18. okt 2018
avatar

@lavinis je výborný. Hrajú si stále svoje. Namakaný album!

18. okt 2018
avatar

@lavinis aj ja som bol. Tuším pred 6rokmi to bolo. Cca.

18. okt 2018
avatar

@karin1905 Red Hot sú pecka. Flea mal predvčerom tuším 56 rokov🤘🤘🤘

18. okt 2018
avatar

@foolie veľmi dobrý výber

18. okt 2018
avatar
Komentár bol odstránený
avatar

No tak ja pocuvam ludovky 😃 .. Duchona napr. Alebo este taslera a desmod..celkovo rozne popocuvam vsetko podla nalady.. Nemam problem s nicim no najradsej mam nase..

18. okt 2018
avatar

@maszkalovas pán Duchoň bolo hlasovo to najlepšie čo sme na Slovensku mali 🙂

18. okt 2018
avatar

@malalienka85 v Prahe, mama myslela, ze som ostala na intraku cez vikend. Ked sa to prevalilo, to bol pruuuuser 😀 ale stalo to za to. Boli sme potom este v legendarnom rockovom klube Bunker. To uz urcite neexistuje.

18. okt 2018
avatar

@malalienka85 a jasne Bol dokonaly 🙂 len bola snehova kalamita niekde v Svajci tak kamiony meskali a my sme na koncert cakali od 15:00 dp 22:00. Mal zacat o osmej ale ludia sa zbierali uz poobede.

18. okt 2018
avatar

@lavinis waaau škoda že som vtedy bola malé decko 😩 keď si pozerám koncerty na YouTube tak strašne závidím všetkým čo tam boli 😬

18. okt 2018